Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Referent / Referentka ds. Księgowości

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    mateco podesty ruchome Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu mateco,
    od lat pozostającego europejskim liderem w wynajmie urządzeń do prac na wysokości.

    Z uwagi na dalszą ekspansję poszukujemy osób na następujące stanowisko:
    Miejsce pracy: Tychy

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe, preferowana rachunkowość,
    • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku w dziale księgowości,
    • Bardzo dobra znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych,
    • Czynna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
    • Wysoka kultura osobista i biznesowa, umiejętność pracy zespołowej,

    Opis stanowiska:

    • Stosowanie w Spółce zasad rachunkowości, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności zgodnie z Ustawą o rachunkowości
    • Współpraca z Głównym Księgowym Spółki w zakresie opracowywania i inicjowania zmian w Zakładowym Planie Kont, z uwzględnieniem specyfiki działalności,
    • Prowadzenie i kompletowanie ksiąg rachunkowych Spółki:
      • uzgadnianie ksiąg analitycznych i syntetycznych,
      • kontrola udokumentowania i prawidłowości ewidencji operacji,
      • okresowe inwentaryzowanie stanów należności i zobowiązań, majątku, itp.,
    • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych dla potrzeb wewnętrznych Spółki oraz wymogów Grupy, w tym udział w badaniu i przeglądzie sprawozdań finansowych przez biegłego rewidenta,
    • Inne prace związane z problematyką rachunkowości, sprawozdawczości i podatków, w tym z uwzględnieniem potrzeb informacji zarządczej

    Zapewniamy:

    • Stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
    • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczeń zawodowych
    • Wyposażenie w narzędzia pracy adekwatne do oferowanego stanowiska
    • Umowę o pracę
    • Pakiet medyczny
    • Szkolenia specjalistyczne
    • Możliwość podniesienia kwalifikacji o kurs języka obcego
    • Pakiet socjalny
    • Doskonałą atmosferę pracy

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę mateco podesty ruchome sp. z o.o. z siedzibą z siedzibą w Tychach przy ul. Murarskiej 27 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pot. zm.). Przyjmuj´ do wiadomości, te przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".