Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Referent Techniczny

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

3 4004 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Michała Bobrzyńskiego 14

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Praca, jako opiekun zwierząt w Zwierzętarni Doświadczalnej laboratoriów JCET

  • Udział w badaniach na zwierzętach (np. podawanie leku zwierzętom,pobieranie krwi, monitorowanie przebiegu doświadczenia, pobieranie tkanek do badań)

  • Utrzymanie porządku

  • Робота утримувачем тварин у експериментальному тваринництві лабораторій JCET

  • Участь у дослідженнях на тваринах (наприклад: введення препарату тваринам, взяття крові, спостереження за ходом експерименту, збір тканин для дослідження)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie rolnicze, średnie technik weterynarii lub wyższe o kierunku zootechnika, biologia lub dziedzin pokrewnych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zwierzętarni i doświadczenie w opiece nad zwierzętami laboratoryjnymi

  • Mile widziane ukończone szkolenia z zakresu opieki nad zwierzętami oraz wykonywania doświadczeń

  • Znajomość języka angielskiego, co najmniej podstawowa

  • Мінімальна середня аграрна освіта, середня освіта ветеринарного техніка або вища за фахом зоотехніка, біологія або суміжні галузі

  • Досвід роботи у тваринництві та досвід догляду за лабораторними тваринами

  • Бажано завершеня навчання догляду за тваринами та виконання експериментів

  • Знання англійської мов

To oferujemy

  • karta multisport

  • darmowa siłownia

  • możliwość dokupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego

  • мультиспорт карта

  • безкоштовний тренажерний зал

  • можливість придбати додаткову медичну страховку

O nas

JAGIELLOŃSKIE CENTRUM ROZWOJU LEKÓW (JCET) działające przy Uniwersytecie

Jagiellońskim ogłasza rekrutację na stanowisko pracownika technicznego.

Oferujemy:

• zatrudnienie w interdyscyplinarnym laboratorium JCET –pozawydziałowej jednostce

Uniwersytetu Jagiellońskiego,

• dostęp do nowoczesnej aparatury badawczej (patrz www.jcet.eu),

• przyjazne, inspirujące, interdyscyplinarne środowisko