Logo Pracuj.pl

Starszy Referent w Dziale Zamówień Publicznych

MPWiK S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

MPWiK S.A.

Na Grobli 19

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o zamówienie publiczne zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych, w tym weryfikacja opisu przedmiotu zamówienia, sprawdzanie wniosków o przeprowadzenie postępowań,
  • praca na platformie zakupowej,
  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji przetargowych oraz nadzór nad dokumentacją związaną z zamówieniami,
  • nadzór i opiniowanie umów zawieranych w Spółce,
  • kontrola postępowań prowadzonych przez inne działy,
  • uczestnictwo w opracowywaniu wewnętrznych regulacji w zakresie zamówień publicznych,
  • szkolenie pracowników w zakresie zasad udzielania zamówień publicznych oraz ich wspieranie w przygotowywaniu dokumentacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: preferowane prawo, administracja publiczna, inżynieria środowiska lub budownictwo,
  • mile widziane ukończone studia z zakresu prawa zamówień publicznych,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych,
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi platformy zakupowej,
  • umiejętność obsługi komputera (bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office),
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole i chęci dzielenia się wiedzą.

To oferujemy

  • już pierwszego dnia poczujesz się w naszej firmie jak u siebie, ponieważ będziesz pracować z osobami, które mają podobne zainteresowania zawodowe,
  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku, możliwość elastycznego rozpoczynania pracy pomiędzy 7:00 a 8:00,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i zdobywania nowych uprawnień,
  • dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in. dopłaty do wypoczynku, możliwość korzystania
  • z karty Multisport, sekcje sportowe oraz imprezy integracyjne, pracowniczy program emerytalny,
  • dofinansowanie do posiłków.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.

Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Lubisz współpracę i wyzwania?

Aplikuj na stanowisko: Starszy Referent w Dziale Zamówień Publicznych

Starszy Referent w Dziale Zamówień Publicznych, Na Grobli 19, Krzyki, Wrocław