Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy referent w Sekcji ds. kształcenia – Wydział Nauk Społecznych

UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI

Aleja Papieża Jana Pawła II 22A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Wicedyrektorem/Wicedyrektorami ds. Kształcenia.

  • Planowanie i harmonogramowanie zajęć.

  • Przydziały czynności oraz sprawozdanie z wykonanych zajęć.

  • Przeprowadzanie zapisów na przedmioty do wyboru.

  • Sporządzanie i opracowywanie planów pracy na dany rok akademicki.

  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji na potrzeby wizytacji oraz sporządzenia raportu dla Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • w przypadku wykształcenia średniego minimum 2 lata stażu (najlepiej na podobnym stanowisku pracy)

  • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie: programów Excel, Outlook, Word)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • pozytywne nastawienie do pracy

  • wysoka kultura osobista

  • samodzielność i dokładność w działaniu

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność komunikacji i współpracy

  • zaangażowanie i inicjatywa własna w działaniu

Wymagane dokumenty

  • list motywacyjny,

  • życiorys (CV),

  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, zdobyte doświadczenie

  • zgoda kandydata na przetwarzanie przez Uniwersytet Szczeciński danych osobowych związanych z przeprowadzanym naborem na stanowisko starszy referent do pobrania

  • RODO – kandydat do pracy – zgoda na przetwarzanie danych osobowych i klauzula informacyjna

Oferty prosimy składać:

– drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] w terminie do dnia 30.07.2022 r. (w tytule maila prosimy wpisać: PRACA starszy referent)

Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Uniwersytet Szczeciński poszukuje 1 osoby do pracy na stanowisko starszy referent w Sekcji ds. Kształcenia – Wydział Nauk Społecznych

Nazwa stanowiska: starszy referent

Liczba osób: 1

Wymiar: 1 etat

Zatrudnienie: umowa o pracę

Termin składania podań: 30 lipca 2022 r.

Jednostka zatrudnienia: Sekcja ds. Kształcenia

Miejsce wykonywania pracy: Szczecin, ul. Krakowska 71-79

Przewiń do profilu firmy