Starszy Referent w Zespole Planowania Strategicznego w Płocku

MAZOWIECKIE BIURO PLANOWANIA REGIONALNEGO W WARSZAWIE

3 0003 500 brutto / mies.
  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1) udział w sporządzaniu i monitorowaniu projektów dokumentów, jak: strategia rozwoju województwa, plan zagospodarowania przestrzennego województwa;

2) udział w sporządzaniu Raportu o stanie zagospodarowania województwa mazowieckiego w zakresie właściwości merytorycznej Oddziału Terenowego w Płocku;

3) udział w sporządzaniu audytu krajobrazowego w obszarze dziedzictwa kulturowego;

4) udział w przygotowywaniu opinii dotyczących nowych regulacji prawnych oraz dokumentów krajowych i europejskich w obszarze rozwoju regionalnego i planowania przestrzennego;

5) udział w przygotowywaniu opinii i stanowisk na potrzeby Samorządu Województwa w zakresie rozwoju regionalnego i planowania przestrzennego;

6) udział w prowadzeniu prac na rzecz międzywojewódzkiej współpracy w zakresie polityki rozwoju;

7) współpraca z komórkami organizacyjnymi Biura i Urzędu w tym, Zespołem Uzgodnień i Opinii, jednostkami samorządu terytorialnego, administracją rządową w ramach prowadzonej polityki rozwoju samorządu województwa.

Warunki pracy:

• praca biurowa przy komputerze;

• budynek przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Nasze wymagania

Wymagania niezbędne:

1) wykształcenie wyższe - preferowane dziedziny: rozwój regionalny, gospodarka przestrzenna, planowanie przestrzenne, geografia, architektura, urbanistyka, geodezja i kartografia, ochrona środowiska, ekonomia;

2) znajomość przepisów z zakresu rozwoju regionalnego i planowania przestrzennego;

3) znajomość problematyki rozwoju regionalnego;

4) umiejętność redagowania pism i dokumentów;

5) znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

6) umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office, obsługa urządzeń biurowych;

7) odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, dokładność, wysoka kultura osobista;

8) umiejętność analizy i syntezy informacji, logicznego myślenia;

9) posiadanie obywatelstwa polskiego;

10) posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

11) nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego i umyślne przestępstwo skarbowe;

12) nieposzlakowana opinia.

Wymagania dodatkowe:

1) umiejętność pracy pod presją czasu;

2) gotowość do wyjazdów służbowych;

3) obsługa specjalistycznych programów komputerowych wykorzystywanych w pracy Biura (np. MapInfo, ArcGIS).

To oferujemy

Przewidywana kwota wynagrodzenia zasadniczego brutto w przedziale 3000 zł do 3500 zł (plus dodatek za wieloletnią pracę).

Wymiar etatu: pełny etat.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • list motywacyjny (własnoręcznie podpisany);

  • kwestionariusz osobowy (do pobrania: https://bip.mbpr.pl/container/praca/2021/kwestionariusz-15-06-2021.pdf);

  • klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów (do pobrania: https://bip.mbpr.pl/container/praca/2021/klauzula-15-06-2021.pdf);

  • oświadczenia dla kandydatów (do pobrania: https://bip.mbpr.pl/container/praca/2021/o%c5%9bwiadczenia-15-06-2021.pdf);

  • kserokopia dokumentu (dyplom) potwierdzającego posiadane wykształcenie;

  • kserokopie dokumentów potwierdzających niepełnosprawność, jeśli kandydat zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019 r., poz. 1282) tj. z pierwszeństwa w zatrudnieniu, w przypadku gdy znajdzie się w gronie najlepszych kandydatów.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty i oświadczenia należy składać w formie pisemnej w zamkniętej kopercie w siedzibie Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego w Warszawie, ul. Nowy Zjazd 1, V piętro lub przesłać za pomocą operatora pocztowego na adres Biura:

Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego

w Warszawie, ul. Nowy Zjazd 1, 00-301 Warszawa

do dnia 23.08.2021 r. (decyduje data wpływu do Biura) z dopiskiem w liście motywacyjnym i na kopercie: „Ogłoszenie nr 12/2021”.

List motywacyjny, oświadczenia, klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych i kwestionariusz osobowy muszą być własnoręcznie podpisane.

Zgłoszenia kandydatów złożone po terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu, bez kompletu wymaganych dokumentów, nie będą brane pod uwagę w postępowaniu związanym z naborem.

Nie ma możliwości składania dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną oraz poza ogłoszeniem.

Kandydaci, którzy spełnili wymagania określone w ogłoszeniu o naborze będą poinformowani telefonicznie lub poprzez e-mail o dalszym przebiegu naboru.

Po przeprowadzonym postępowaniu kwalifikacyjnym informacja o wyniku naboru będzie upowszechniona poprzez opublikowanie w Biuletynie Informacji Publicznej Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego w Warszawie (www.mbpr.pl) oraz umieszczona na tablicy informacyjnej w siedzibie Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego w Warszawie.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w MBPR w Warszawie w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze jest niższy niż 6%.