Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista Automatyzacji Testów

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • IntelliJ IDEA

  • Selenium

  • TestNG

  • SQL

  • XPath

  • SoapUI

  • Cucumber

  • Gherkin

  • REST Assured

  • JUnit

  • Bamcoo

  • Jenkins

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów integracyjnych, systemowych i akceptacyjnych
  • Planowanie testów oraz szacowanie pracochłonności ich wykonania
  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie przypadków testowych
  • Realizacja testów manualnych i automatycznych aplikacji webowej
  • Zgłaszanie i analiza błędów
  • Analiza i raportowanie wyników testów i jakości oprogramowania
  • Utrzymywanie zestawu testów automatycznych
  • Weryfikacja rozwiązań funkcjonalnych i rekomendowanie usprawnień systemu
  • Praca w samoorganizującym się zespole w oparciu o Scrum

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w realizacji procesów QA, w tym min. 1 rok doświadczenia w tworzeniu i utrzymywaniu testów automatycznych
  • Umiejętność programowania w języku Java pozwalająca na tworzenie skryptów automatycznych
  • Znajomość narzędzi IntelliJ IDEA, Selenium lub TestNG, SQL, XPath, SoapUI, Cucumber, Gherkin, REST Assured, JUnit
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania kodu (GIT)
  • Znajomość obsługi narzędzi CI/CD - np. Bamcoo, Jenkins
  • Znajomość narzędzi do śledzenia błędów i zarządzania projektami (JIRA)
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej (produktowej, funkcjonalnej)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność, samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów
  • Certyfikat ISTQB

Mile widziane

  • Znajomość metodyk Agile i zainteresowanie kulturą DevOps
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • Poczucie humoru :)

To oferujemy

  • Umowa o pracę i atrakcyjny model pracy hybrydowej: tylko 4 dni z biura w miesiącu
  • Praca w jednym z największych zespołów IT w Polsce, tworzonym przez ponad 1000 ekspertów i specjalistów, zorientowanych na kulturę DevOps i Agile
  • Praca w dużych, złożonych projektach korzystających z najnowszych technologii
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych.
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią

Aktualne oferty pracodawcy
000015491

Starszy Specjalista Automatyzacji Testów, Warszawa