Starszy Specjalista Bezpieczeństwa Informacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.10.2017
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 03.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
innogy Polska S.A.
Starszy Specjalista Bezpieczeństwa
Informacji
Grupa innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych. Grupa działa w obszarach energii odnawialnej, elektroenergetycznej i gazowej infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży, skupiając się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym Klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z różnych form energii i podnosić jakość swojego życia. Kluczowymi rynkami działalności Grupy innogy są Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Polska, Czechy, Słowacja oraz Węgry.

Największymi firmami należącymi do Grupy innogy w Polsce są innogy Polska S.A. - odpowiedzialna za wsparcie rozwoju koncernu w Polsce, sprzedająca energię do około 1 mln Klientów oraz spółka innogy Stoen Operator Sp. z o.o., zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną. Dodatkowo, w Polsce działa spółka innogy Business Services Polska Sp. z o.o., odpowiedzialna za procesy obsługi wewnętrznej koncernu innogy w zakresie rachunkowości, finansów i innych procesów biznesowych, a także obszaru IT oraz spółka innogy Renewables Polska Sp. z o.o., która odpowiada m.in. za rozwój projektów, budowę i eksploatację farm wiatrowych. Do Grupy innogy w Polsce należą farmy wiatrowe o łącznej mocy ponad 220 megawatów.

Zadania:

  • Wspieranie wybranych obszarów biznesowych w budowaniu świadomości związanej z procesami biznesowymi, majątkiem i możliwymi zagrożeniami
  • Odpowiedzialność za rozwój, wdrożenie i utrzymanie ISMS w obszarach biznesowych innogy
  • Planowanie i realizacja zadań związanych z ISMS zarówno na terenie firmy, jak i w środowisku Cloud, w tym: analiza ryzyk, wybór narzędzi kontroli, przeprowadzanie audytów i certyfikacji ISMS, monitorowanie efektywności
  • Wspieranie i konsultowanie inicjatyw biznesowych z obszaru innowacji, np. związanych ze środowiskiem Cloud i Big Data
  • Udział w procesie wdrażania i rozwoju najlepszych praktyk w ramach ISMS, ciągłe udoskonalanie standardów i procedur operacyjnych
  • Przygotowywanie wysokiej jakości raportów, analiz i prezentacji
  • Konsultowanie i wspieranie klientów biznesowych w zakresie bezpieczeństwa informacji
  • Dokonywanie przeglądów planów zabezpieczeń i wybór dostawców
  • Realizacja szkoleń dla pracowników w zakresie bezpieczeństwa

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego w zakresie bezpieczeństwa informacji lub pokrewnym
  • Doświadczenia w zakresie zarządzania ISMS, audytów technologicznych, kontroli zgodności oraz znajomości standardów ISO 2700x
  • Znajomości najnowszych trendów związanych z  bezpieczeństwem informacji, zagrożeniami i systemami kontroli
  • Dobrej organizacji pracy, koncentracji na szczegółach, wielozadaniowości
  • Wysokich umiejętności budowania relacji biznesowych z wieloma klientami
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego biznesowego w mowie i piśmie
  • Gotowości do podróży służbowych (w ramach ok. 10% czasu pracy)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Możliwość wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami w zakresie bezpieczeństwa informacji
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, karta żywieniowa)
Prosimy o załączenie CV w języku angielskim

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez innogy Polska Spółka Akcyjna zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się