Oferta pracy

Starszy Specjalista BHP i PPOŻ.

Hochland Polska Sp. z o.o.

Okrężna 2

Kaźmierz (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i realizacja zadań służby BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w Hochland Polska.

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP.

  • Analiza potencjalnych zagrożeń, nadzór nad realizacją programu bezpieczeństwa.

  • Udział w odbiorze nowych maszyn i linii produkcyjnych.

  • Udział w kontrolach zewnętrznych, np.: PIP, Sanepid, zewnętrzne jednostki certyfikujące.

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków, w tym nadzorowanie dokumentacji powypadkowej.

  • Podnoszenie kompetencji i świadomości pracowników w obszarze BHP i ppoż. Tworzenie procedur, instrukcji i standardów wizualnych w tym zakresie.

  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe, zgodne z rozporządzeniem w sprawie służby BHP.

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale BHP w firmie produkcyjnej.

  • Znajomość podejścia behawioralnego do BHP, w tym wdrożenia systemów np.: EVA, BBS lub inne.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń.

  • Nastawienie na cel i kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

  • Skrupulatność i analityczny sposób myślenia.

  • Umiejętność audytowania i analizy sytuacji.

  • Ponadprzeciętne poczucie odpowiedzialności.

  • Proaktywne podejście do służby.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

  • program nagradzania i doceniania pracowników

  • udział w zyskach Grupy Hochland

  • platforma kafeteryjna Sodexo

  • dofinansowanie posiłków w pracy

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie (k/Siedlec). Mamy też nowe biuro w Poznaniu, gdzie mieści się większość funkcji administracyjnych. By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

Przewiń do profilu firmy