Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Administracji

Kancelaria Prawna SolaceO firmie

Kancelaria Prawna Solace

Danusi 2A

Gdańsk

Kancelaria Odszkodowawcza SOLACE działa na rynku od 2009 r. Naszym celem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa spraw odszkodowawczych. Współpracując z nami masz możliwość pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu satysfakcjonującego odszkodowania.

Poszukujemy osoby do współpracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • obsługa centrali telefonicznej,
  • uzupełnianie bazy danych w systemie,
  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem,
  • obsługa zapytań ze strony mobilnych sprzedawców zatrudnionych w firmie,
  • wspomaganie pracy Zarządu,
  • zarządzanie zasobami i działaniem biura,
  • zarządzanie korespondencją firmy,
  • zakładanie akt sprawy,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziana administracja lub prawo),
  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • skrupulatność w formułowaniu wypowiedzi pisemnych.

Oferujemy:

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole nastawionym na współdziałanie, dzielenie się wiedzą i rozwój umiejętności,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • ciekawe zadania, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilną pracę na umowę o pracę,
  • możliwość awansu,
  • kartę Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - Solace sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy.
Wyrażam/nie wyrażam* zgody na uwzględnienie mojej kandydatury w ewentualnych przyszłych rekrutacjach, także na inne stanowiska pracy.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy