Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. Administracji

Kancelaria Prawna Solace Sp. z o.o.O firmie

  • Danusi 2A, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Kancelaria Prawna Solace Sp. z o.o.

Danusi 2A

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługa centrali telefonicznej,

  • uzupełnianie bazy danych w systemie,

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem,

  • obsługa zapytań ze strony mobilnych sprzedawców zatrudnionych w firmie,

  • wspomaganie pracy Zarządu,

  • zarządzanie zasobami i działaniem biura,

  • zarządzanie korespondencją firmy,

  • zakładanie akt sprawy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziana administracja lub prawo),

  • bardzo dobra obsługa komputera,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,

  • skrupulatność w formułowaniu wypowiedzi pisemnych.

To oferujemy

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole nastawionym na współdziałanie, dzielenie się wiedzą i rozwój umiejętności,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • ciekawe zadania, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • stabilną pracę na umowę o pracę,

  • możliwość awansu,

  • kartę Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Solace to kancelaria prawna, w której najważniejsze jest dobro naszych Klientów. Nasz zespół tworzą nie tylko eksperci z wieloletnim stażem, ale także młodzi pasjonaci prawa. Dzięki temu w swojej pracy możemy łączyć wiedzę popartą doświadczeniem ze świeżym spojrzeniem na zagadnienia prawne. W ramach działalności Kancelarii oferujemy obsługę prawną w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, roszczeń związanych z produktami bankowymi oraz ubezpieczeniowymi, a także z zakresu prawa upadłościowego czy też szeroko pojętego prawa cywilnego.

Przewiń do profilu firmy