Starszy Specjalista ds. administracji – organizacja eventów

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-28
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2018-12-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

    W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Starszy Specjalista ds. administracji – organizacja eventów
    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

    OBOWIĄZKI:

    • Tworzenie kalendarza eventovego Firmy oraz czynny udział w procesach przetargowych/pozyskiwanie nowych projektów
    • Czynny udział w realizacjach eventowych- opieka nad wdrożeniem projektu, nadzór strategiczny, scenariuszowy i techniczny prowadzonych projektów
    • Tworzenie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi
    • Opracowanie oraz koordynacja prowadzonych kampanii komunikacji (banery, spoty, video)
    • Opracowanie i kontrola założeń budżetu działu oraz realizowanych eventów

    WYMAGANIA:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne (prowadzenie kilku projektów jednocześnie)
    • Kreatywność, samodzielność, wysoka zdolność organizacji pracy własnej
    • Wielozadaniowość oraz zdolność efektywnej pracy pod presją czasu
    • Kreatywność, operatywność i elastyczność w pracy
    • Umiejętność samodzielnej realizacji projektów eventowych - tworzenie ofert, kosztorysów, prezentacji wdrażanie eventów, rozliczanie
    • Znajomość języka angielskiego (B2 i business English)
    • Znajomość Pakietu Microsoft Office w stopniu zaawansowanym

    OFERUJEMY:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
    • Kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów
    • Strefę relaksu m. in. stół do ping-ponga, piłkarzyki
    • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

    CV prosimy składać w języku polskim lub angielskim za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)