Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Administracji Personalnej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NESTLÉ POLSKA S.A
    ODDZIAŁ NESTLÉ WATERS

    producent wody butelkowanej, posiadający w swoim portfolio marki Nałęczowianka,
    Nestlé Pure Life, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier

    poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Gromadzenie dokumentacji zatrudnianych pracowników;
    • Współpraca z Shared Service Center w zakresie prowadzenia ewidencji danych pracowniczych – terminowe przesyłanie dokumentacji w wymaganym formacie, monitoring prawidłowości wprowadzanych danych;
    • Prowadzenie akt osobowych Pracowników;
    • Monitoring ewidencjonowania i rozliczania czasu pracy oraz wykorzystania urlopów;
    • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej związanej z zatrudnieniem, rozwiązaniem stosunku pracy i zmianą warunków zatrudnienia;
    • Wsparcie HR BP w przygotowaniu budżetów i forecastów płac;
    • Obsługa administracyjna funduszu socjalnego;
    • Monitorowanie ważności zaświadczeń BHP (badania wstępne, okresowe, instruktaże stanowiskowe, ryzyko zawodowe) – współpraca z firmą zewnętrzną w tym zakresie
    • Obsługa bieżąca BHP – odzież robocza, postępowania wypadkowe;
    • Obsługa benefitów pracowniczych – opieka medyczna i karty sportowe;
    • Reprezentowanie pracodawcy w audytach wewnętrznych i kontrolach zewnętrznych dot. administracji personalnej – współpraca z instytucjami audytującymi;
    • Raportowanie cykliczne i ad hoc wskaźników HR, sprawozdawczość GUS.

    Od kandydatów/ek oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy;
    • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;
    • Dobra znajomość modułu kadrowo-płacowego w systemie SAP;
    • Samodzielność i dyskrecja;
    • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
    • Otwartość na zmiany.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;
    • Roczny system premiowy oparty o realizację zadań zespołowych i indywidualnych;
    • Atrakcyjny pakiet socjalny;
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.