Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. Administracji z językiem niemieckim

Brökelmann Polska Sp z.o.o.O firmie

Brökelmann Polska Sp z.o.o.

Arki Bożka 8

Opole

Firma Brökelmann Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Obowiązki:

  • Sporządzanie bieżących raportów i aktualizacja zestawień administracyjnych;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów jak również tworzenie nowych dokumentów firmowych, procedur oraz nadzór nad ich wdrożeniem;
  • Udział w przygotowywaniu oraz koordynacja procesu powstawania i dystrybucji umów, załączników, aneksów do umów i innych dokumentów przy ścisłej współpracy z Działem Prawnym;
  • Współpraca z księgowością, nadzór nad procesami związanymi z fakturowaniem, rozliczeniami oraz windykacją należności;
  • Bezpośredni kontakt z organami instytucji publicznych;
  • Współpraca z Zarządem, Kierownikiem Administracji oraz innymi działami firmy;
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym rejestracja i dystrybucja w systemie TQM Open One/SAP
  • Współudział w organizacji wizyt gości z zagranicy w języku niemieckim, w tym organizacja transportu, hotelu, restauracji itd;
  • Pełnienie funkcji Kierownika archiwum Firmy, w tym realizacja zadań wynikających w wewnętrznych regulaminów i instrukcji w tym zakresie;
  • Nadzór nad działaniami firm zewnętrznych wykonujących prace na terenie Firmy z uwzględnieniem zasad wewnętrznych;
  • Współudział w przygotowywaniu protokołów przekazania i odbioru (klucze, karty dostępu, laptopy, telefony komórkowe itd.) oraz dbałość o odpowiednie rozliczenie pracowników kończących pracę w firmie z przekazanych im przedmiotów, sprzętów i urządzeń;
  • Inicjowanie i wdrażanie wniosków zmierzających do polepszenia działalności działu oraz tworzenie dokumentów firmowych;
  • Dokładna znajomość wszystkich przepisów i zarządzeń pozostających w związku z pełnioną funkcją.

Wymagania:

  • Wykształcenie: preferowane wyższe z zakresu administracji, zarządzania, prawa, ekonomii;
  • Cechy osobowości: skrupulatność, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność, terminowość;
  • Umiejętności: bardzo dobra organizacja pracy, wysoka komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Znajomość języka niemieckiego na wysokim poziomie, umożliwiającym komunikację z Spółką w Niemczech oraz wykonywanie tłumaczeń na użytek wewnętrzny Firmy;
  • Doświadczenie zawodowe: preferowane min. 2 lata na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowych struktur firmy oraz udziału w rozmaitych szkoleniach;
  • Całkowite finansowanie szkolenia z języka niemieckiego, które odbywa się na terenie firmy;
  • Możliwość dofinansowania studiów i studiów podyplomowych;
  • Zawarcie ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach;
  • Udział w finansowanych przez firmę imprezach integracyjnych;
  • Korzystanie z posiłków dofinansowanych przez Firmę;
  • Ciekawe, różnorodne zadania oraz ścisła współpraca z międzynarodowym zespołem.

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim.

Zapraszamy do naszego zespołu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Brökelmann Polska Sp z.o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Brökelmann Polska Sp z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne