Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Administracyjno-Rozliczeniowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Delifoodie Sp. z o.o.

    Delifoodie to warszawski lider dystrybucji napojów alternatywnych (lemoniady, soki, wody, piwa i cydry) działający w kanale HoReCa. Jesteśmy grupą miłośników niezwykłych smaków oraz naturalnego i dobrego jedzenia. W naszej ofercie znajdują się czekolady, przetwory i napoje takich marek jak: Fritz Kola, Club Mate, Buenos, On Lemon, Jarritos, Cocola, Almdudler, Wostok, Chai kola, Bombilla, Mio Mio, Choq Spoon, La Koguta, San Pellegrino, Acqua Panna, Evian, Badoit i wiele innych.

    Produkty Delifoodie oferowane są w kanale HoReCa oraz w sprzedaży B2B.

    www.delifoodie.com

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • wystawianie, kontrola i rozliczanie dokumentów sprzedażowych (paragony, faktury, raporty kasowe, wyciągi bankowe itp.),
    • rejestrowanie i monitoring dokumentów kosztowych,
    • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów,
    • wsparcie działań logistycznych,
    • przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień,
    • uzupełnianie danych w systemach teleinformatycznych
    • współpracą z księgowością, zewnętrznymi dostawcami oraz partnerami firmy,
    • zbieranie i analizowanie ofert,
    • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
    • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i zaopatrzeniem biura,
    • wsparcie innych współpracowników w zakresie bieżących  i nagłych spraw administracyjnych.

    Wymagania:

    • min 2-letnie doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej (najchętniej w firmie handlowo-dystrybucyjnej) z uwzględnieniem doświadczenia w fakturowaniu (faktury kosztowe/sprzedażowe),
    • znajomości obiegu i zasad dokumentacji magazynowej,
    • dobra znajomość pakietu Office z naciskiem na Excel (arkusz kalkulacyjny),
    • biegła umiejętność korzystania z elektronicznych narzędzi komunikacyjnych (telefon/sms/internet),
    • bardzo dobra organizacja pracy i koordynacji powierzonych zadań,
    • sumienność, rzetelność, zaangażowanie, samodzielność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • punktualności, komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,
    • pozytywne podejście do życia i dobra energia.

    Oferujemy:

    • pracę od poniedziałku do piątku, w pełnym wymiarze godzin (w godzinach 8-16),
    • biuro w cichym i spokojnym otoczeniu,
    • wynagrodzenie: 3,5 - 6 tys. zł  brutto adekwatne do wiedzy, doświadczenia oraz efektywności pracy,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • pracę w młodym, energicznym zespole,
    • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Delifoodie z siedzibą w Warszawie przy ul. Żupniczej 17 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.