Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. AML

PAYPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Specjalista

W PayPo masz możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży. PayPo to rewolucyjny sposób płatności w internecie który jest odpowiedzią na rosnące potrzeby w zdigitaliowanym świecie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się FinTechem, któremu zaufało już ponad 1000 sklepów. Wprowadziliśmy na rynek e-commerce innowacyjne usługi “buy now/pay later” oraz MtPay. Działamy od 2016 roku w Warszawie oraz od 2018 w Poznaniu. Dzięki współpracy z PayPo sklepy internetowe oferują konsumentom płatności nowej generacji.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bieżącego monitorowania transakcji oraz stosunków gospodarczych z klientami
  • Optymalizacja funkcjonujących procesów z zakresu bezpieczeństwa finansowego
  • Tworzenie i opiniowanie procedur
  • Współpraca przy aktualizacji i rozbudowywaniu systemu monitorującego
  • Przygotowywanie raportów z zakresu AML
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu AML

Jeżeli:

  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w branży finansowej / monitoring i analiza transakcji w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu
  • Posiadasz umiejętność analizy procesów związanych z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy i doświadczenie w ich optymalizacji i zmianach
  • Interesuje Cię wdrażanie projektów w obszarze nowych technologii
  • Umiesz analitycznie myśleć, identyfikować problemy i dostarczać rozwiązania
  • Potrafisz samodzielnie podejmować decyzje
  • Jesteś skrupulatny i zaangażowany
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • wpływ na rozwój firmy
  • ciekawą i zróżnicowaną pracę
  • pozytywną atmosferę tworzoną przez zgrany zespół
  • elastyczne godziny (w części praca zdalna)
  • pakiet medyczny

Ogłoszenie archiwalne