Starszy Specjalista ds. Analityki Internetowej

Bank Pekao

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zachowań ponad 3 milionów użytkowników kanałów elektronicznych Banku Pekao: serwisu Pekao24 i aplikacji mobilnej PeoPay (Android i iOS)

  • Analiza lejków sprzedażowych i wsparcie w optymalizacji współczynnika konwersji procesów sprzedażowych

  • Poszukiwanie insight’ów kontrybuujących do prac nad poprawą jakości, efektywności i konwersji w kanałach

  • Wsparcie zespołu User Experience oraz Product Ownerów w podnoszeniu jakości doświadczeń jakie napotyka klient w kanałach Banku

  • Rozwój systemu raportowania zachowań i efektywności kanałów elektronicznych

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z narzędziami analizującymi zachowania użytkowników w produktach cyfrowych takimi jak Google Analytics lub innymi (np.: Amplitude, Piwik Pro, Mixpanel, Tealeaf, Adobe Analytics)

  • Lubisz stawiać hipotezy i poszukiwać wartości w danych

  • Masz doświadczenie w przeprowadzaniu i raportowaniu testów A/B

  • Chcesz pracować w zespole mającym na celu poprawę jakości i efektywności

  • Chcesz pracować na dużych wolumenach danych

  • Znasz SQL

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników