Oferta pracy

Starszy specjalista ds. Analityki

Adamed Pharma S.A.

Mariana Adamkiewicza 6A

Pieńków (pow. nowodworski)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych metod analitycznych zgodnie z najnowszymi wymaganiami EU i FDA w obszarze dissolution,

  • Walidację metod analitycznych uwalniania substancji czynnych ze stałych form leku wraz z opracowaniem Raportu Walidacyjnego,

  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej niezbędnej do wykonania produkcji pilotażowej - Specyfikacji, Instrukcji Analitycznych oraz wykonanie analiz podczas tej produkcji,

  • Opracowywanie części analitycznej dokumentacji IMPD i rejestracyjnej,

  • Planowanie i terminowe wykonywanie analiz badawczych i stabilnościowych oraz ich dokumentacja.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: chemia, technologia chemiczna, farmacja lub pokrewne,

  • Przynajmniej 5-letnie doświadczenie w placówce naukowej lub w przemyśle farmaceutycznym w obszarze dissolution,

  • Znajomość teoretyczna i praktyczna technik analitycznych – HPLC/UPLC, UV-Vis,

  • Znajomość wymagań ICH i FDA dotyczących rozwoju i walidacji metod analitycznych,

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu chemii ogólnej i analitycznej, w szczególności z zakresu uwalniania substancji czynnej ze stałej postaci leku,

  • Znajomość statystycznych metod określenia podobieństwa profili uwalniania substancji czynnej;

  • Znajomość procesu rozwoju formy leku o przedłużonym uwalnianiu będzie dodatkowym atutem,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Kafeterię szkoleń

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników