Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Analiz (CRM Analityczny)

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • Marcina Kasprzaka 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Marcina Kasprzaka 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie wiedzy o kliencie w organizacji;

  • Zarządzanie pozyskaną informacją w celu ulepszania efektywności czynności marketingowych;

  • Monitorowanie struktury portfela oraz zmian trendów poprzez tworzenie i utrzymywanie raportów;

  • Uczestnictwo w procesie budowania relacji z klientem poprzez analizę zachowania klienta oraz skłonności do skorzystania z produktu;

  • Dostarczanie rekomendacji w celu wsparcia procesu podejmowania decyzji biznesowych w oparciu o przeprowadzone analizy;

  • Współtworzenie strategii CRM poprzez budowanie modeli analitycznych;

  • Wsparcie procesu sprzedaży poprzez zarządzanie cyklem życia produktu;

  • Koordynacja procesu preakceptacji.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze analiz danych (stosowanie statystycznych i matematycznych metod analizy danych, data science);

  • Wykształcenie wyższe o profilu ścisłym;

  • Umiejętność programowania w jezyku TSQL;

  • Mile widziana znajomość technik uczenia maszynowego;

  • Mile widziana umiejętność programowania w języku Python;

  • Mile widziana umiejętność programowania w środowisku SAS (4GL, SQL);

  • Mile widziana znajomość Tableau;

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność;

  • Doświadczenie w pracy w projektach – mile widziane;

  • Umiejętność komunikacji złożonych rozwiązań osobom z różnych obszarów;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Szczegóły

Przewiń do profilu firmy