Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Analiz CRM

UPC PolskaO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

UPC Polska

Aleja Murckowska 14C

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PLSQL

  • VBA

  • Excel

Twój zakres obowiązków

  • segmentacją i profilowaniem bazy abonenckiej oraz potencjalnych klientów
  • dogłębną analizą ruchów bazy abonenckiej i kontaktów klientów pozwalające na optymalizację strategii budowania wartości klienta
  • raportowaniem kampanii oraz budową strategii kontaktowania
  • wdrażaniem i utrzymaniem automatycznych kampanii CRM wspierających realizację głównych celów firmy
  • tworzeniem rozwiązań biznesowych i rekomendacji wspierających rozwoju obszaru CRM
  • przygotowaniem wymagań biznesowych dla modeli predykcyjnych
  • wykorzystaniem narzędzi dostarczonych przez zespół Data science i Data engineering do analiz oraz generowania kampanii CRM

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym (mile widziane doświadczenie crm – owe w obszarze zarządzania kampaniami, wartością Klientów)
  • znasz relacyjne bazy danych oraz PLSQL
  • płynnie posługujesz się narzędziem Excel/VBA
  • znasz narzędzia typu Business Intelligence, Bigdata- będzie to Twój dodatkowy atut
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznej firmie będącej liderem usług cyfrowych
  • przestrzeń na inicjatywę, sugestie i realizacje własnych pomysłów
  • udział w rozwojowych projektach w oparciu o wykorzystanie narzędzi BI
  • umowę o pracę oraz pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, pakiet usług UPC)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • MyBenefit
  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Starszy Specjalista ds. Analiz CRM, Aleja Murckowska 14C, Katowice