Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Analiz i Digital Marketingu

Balton Sp. z o.o.

Modlińska 294

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i zarządzanie stroną internetową firmy w zakresie tworzenia nowych treści, rozwijania i utrzymania jej funkcjonalności

  • Regularna analiza Google Analytics- wyciąganie wniosków i wprowadzanie/rekomendowanie zmian

  • Przygotowywanie innych analiz zleconych przez przełożonego

  • Wdrażanie i prowadzenie nowych rozwiązań z sektora digital (np. Twitter, Whatsapp etc.)

  • Budowa platformy szkoleniowej z materiałami video i bieżące zarządzanie treścią

  • Obserwacja rynku, monitorowanie konkurencji oraz analiza prowadzonych działań promocyjnych i komunikacyjnych i rekomendowanie zmian

  • Zarządzanie projektami nowych inicjatyw z zakresu digital marketingu

  • Współpraca, nadzór i rozliczanie agencji i kontrahentów zewnętrznych firmy

  • Dbanie o zgodność działań i treści z zakresu nadzorowanych projektów z wymogami prawnymi i merytorycznymi

  • Monitoring, analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań

  • Identyfikacja trendów w celu maksymalizacji wskaźników KPI działań digital

  • Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie kampanii typu Omnichannel

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z digital marketingiem

  • Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu, zarządzania, reklamy, komunikacji lub pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi digital marketingu ze szczególnym uwzględnieniem budowania stron internetowych

  • Praktyczna znajomość Google Analytics

  • Zaawansowana znajomość środowiska Microsoft Office (w szczególności Excel/Power Point)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Samodzielność w działaniu i proaktywna postawa

  • Otwartość i komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie agencyjne

To oferujemy

Korzyści ze współpracy z nami to m.in. praca przy interesujących projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia, duża samodzielność w działaniu, stabilne warunki zatrudnienia, prywatny pakiet medyczny, dofinansowanie ubezpieczenia na życie, benefity socjalne, możliwość pracy w systemie hybrydowym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Balton Sp. z o.o. jest największym polskim producentem wyrobów medycznych, poprawiających zdrowie i ratujących życie pacjentów w niemal 80 krajach na 6 kontynentach.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, dumną ze swojej ponad 40-letniej historii naznaczonej sukcesami i innowacjami technologicznymi.

Specjalizujemy się w produkcji sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb kardiologii, radiologii, anestezjologii, dializy, chirurgii, ginekologii i urologii, a w ostatnich latach także flebologii.

Przewiń do profilu firmy