Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. analiz i rozwoju systemów w Departamencie Ubezpieczeń

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Starszy Specjalista ds. analiz i rozwoju systemów
    w Departamencie Ubezpieczeń

    Działasz proaktywnie, sprawnie wyciągasz wnioski, efektywnie komunikujesz się na styku biznesu i IT?

    Szukamy analityka, który dzięki swojemu doświadczeniu i szerokiemu spojrzeniu będzie wspierać rozwój naszych systemów.

    Twoje zadania:

    • prowadzenie analiz biznesowych na potrzeby rozwoju systemów VWFS w zakresie ubezpieczeń (optymalizacja procesów, wsparcie rozwoju biznesu)
    • wypracowywanie rozwiązań z dostawcami i współpracownikami z VWFS
    • translacja potrzeb biznesowych na wymagania funkcjonalne do systemów IT
    • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie wprowadzania nowych rozwiązań do systemów VWFS
    • koordynacja testów i zgłaszanie błędów
    • współpraca z Project Menedżerem - planowanie, monitorowanie i raportowanie projektu: zakres, harmonogram, zasoby, priorytety, budżet

    Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

    • posiadasz co najmniej 4 lata doświadczenia w analizach biznesowych (mile widziane - w branży ubezpieczeń)
    • posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia w testowaniu systemów lub koordynowaniu testów
    • posiadasz umiejętność zbierania wymagań biznesowo – systemowych
    • potrafisz kompleksowo analizować procesy
    • umiesz budować dobre relacje i efektywnie komunikować się z innymi (szczególnie na styku biznesu i IT)
    • dobrze czujesz się w pracy zespołowej
    • jesteś samodzielny w pracy
    • swobodnie posługujesz się językiem angielskim (C1) – będzie to niemal Twoja codzienność
    • MS Office, MS Project i Jira nie mają przed Tobą tajemnic

    Oferujemy Ci:

    • umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego w naszych strukturach oraz szereg szkoleń
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i bogaty pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna, multikafeteria, karta lunch+, elastyczny czas pracy, zajęcia językowe i wiele innych)
    • biuro w centrum Warszawy, Rondo ONZ 1

    Więcej o nas: www.vwfs.pl

    Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy przesłać klikając w link: