Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. analiz strategicznych

Budimex SA

  • Siedmiogrodzka 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Budimex SA

Siedmiogrodzka 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Do Twoich zadań należeć będzie:

  • analiza przedsiębiorstw na podstawie sprawozdań finansowych, baz danych, researchu rynkowego,

  • przygotowywanie analiz finansowo-biznesowych dotyczących wybranych aspektów działalności Grupy Budimex, w tym analizy otoczenia rynkowego i konkurencyjnego,

  • uczestnictwo w projektach M&A / Corporate Finance, przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej, udział w due diligence, wycenach, wsparcie menedżerów na wszelkich etapach procesu inwestycyjnego,

  • przygotowywanie modeli finansowych – wycen spółek metodą dochodową oraz wycen porównawczych,

  • wsparcie menedżerów w pozyskiwaniu projektów w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP), strukturyzacji potencjalnych transakcji, negocjacjach umów, pozyskiwaniu finansowania i zamknięciu transakcji,

  • przygotowywanie modeli finansowych na potrzeby pozyskania finansowania projektów PPP,

  • przygotowywanie raportów zbiorczych i prezentacji dla kluczowego kierownictwa oraz zarządu,

  • wsparcie rozwoju biznesu i dywersyfikacji działalności Grupy Budimex.

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która:

  • posiada wykształcenie wyższe o profilu finansowym lub ekonomicznym,

  • ma minimum dwuletnie-trzyletnie doświadczenie zawodowe w zakresie analizy danych finansowych oraz pracy z modelami finansowymi,

  • chce się rozwijać i poszerzać interdyscyplinarną wiedzę z różnych aspektów finansów – analizach ekonomiczno-finansowych, kwestiach prawnych (KSH, PZP, PPP), oraz podatkowych niezbędnych w realizacji prowadzonych, projektów

  • jest samodzielna i posiada umiejętność organizowania czasu pracy,

  • posiada zdolności analityczne oraz umiejętności selekcji danych i formułowania wniosków,

  • bardzo dobrze zna pakiet MS Office, w szczególności programy Excel i Power Point,

  • bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim (w mowie i piśmie),

  • udział w programie CFA, CIMA, ACCA lub pokrewnym będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • dodatkowy urlop

Budimex SA

W związku z intensywnym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy