Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Analiz

UNIQA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie raportów i rozliczeń spełniających potrzeby biznesowe departamentów sprzedaży oraz wymogi ustawodawcze – IDD, KNF

  • tworzenie analiz, symulacji i rekomendacji wspierających kierunkowe decyzje zarządcze

  • uczestnictwo w definiowaniu wymagań raportowych i procesów

  • optymalizacja i automatyzacja sposobu dostarczania informacji klientowi docelowemu

  • podnoszenie efektywności narzędzi wspierających menedżerów sprzedaży

  • udział w ogólnofirmowych projektach oraz tworzenie i aktualizacja dokumentacji analityczno-projektowych

  • współpraca przy rozwoju aplikacji oraz systemów raportowych i informatycznych z departamentami IT, Sprzedaży, Controllingu, Aktuariatu

  • współtworzenie logiki rozwiązań technicznych / informatycznych (np. współpraca przy rozwoju hurtowni danych, budowie reguł jakości danych)

  • weryfikacja priorytetów biznesowych, możliwości realizacji, ustalanie i koordynacja terminów, przy uwzględnieniu pozostałych zadań zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki studiów: matematyka, informatyka, ekonometria, ekonomia lub finanse,

  • praktyczna znajomość języka SQL na zaawansowanym poziomie (Oracle, MS SQL)

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Access, Word, PowerPoint)

  • doświadczenie w pracy z bazami danych oraz systemami przetwarzania informacji,

  • zdolności analityczne, inicjatywa, pomysłowość, umiejętność znajdowania rozwiązań,

  • wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy z użytkownikami biznesowymi,

  • umiejętność zarządzania czasem oraz samodzielność w działaniu,

  • sumienność, dokładność, samodzielność,

  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy,

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość języka VBA oraz Power BI będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • samodzielność w działaniu oraz możliwość współpracy w ramach doświadczonego zespołu,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • opiekę medyczną,

  • system benefitów (w tym karta Multisport).

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy