Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Audytu Obszaru IT

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Starszy Specjalista ds. Audytu Obszaru IT (rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000010455

Twoje zadania:

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych dotyczących ryzyk właściwych dla obszaru IT - RPA, AI i FINTECH, w jednostkach organizacyjnych PZU oraz podmiotach z Grupy PZU
  • Rola audytora wiodącego – organizowanie, koordynowanie audytów, wsparcie merytoryczne pracy audytorów
  • Opracowywanie, na podstawie przeprowadzonych audytów, raportów oraz informacji o wynikach audytu, skuteczności systemu kontroli wewnętrznej, w tym adekwatności i efektywności mechanizmów kontrolnych
  • Podejmowanie współpracy z badanymi jednostkami/podmiotami w celu wykorzystywania wyników audytu wewnętrznego dla wyeliminowania stwierdzonych nieprawidłowości oraz ograniczenia ryzyk
  • Formułowanie, w oparciu o wyniki audytu wewnętrznego, oceny systemu zarządzania ryzykiem operacyjnym, oceny procesów oraz rekomendacji
  • Monitorowanie wdrażania działań naprawczych

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (ukończone studia informatyczne lub pokrewne)
  • Posiadasz doświadczenie w audycie wewnętrznym lub audycie zewnętrznym obszaru teleinformatyki i/lub audycie biznesowym portfela innowacji
  • Posiadasz wiedzę z obszaru IT (znajomość w zakresie niezbędnym do prowadzenia audytów: AI, RPA i Fintech)
  • Znasz zagadnienia z zakresu ubezpieczeń/bankowości, w szczególności w zakresie zagadnień i wymogów obszaru bezpieczeństwa i IT publikowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego w Rekomendacjach i wytycznych
  • Posiadasz znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego na poziomie pozwalającym realizować zadania audytowe
  • Masz umiejętność priorytetyzacji zadań, pracy pod presją czasu, dotrzymywania terminów oraz posiadasz łatwość w budowaniu relacji z osobami na różnych poziomach w organizacji
  • Mile widziane doświadczenie w instytucjach finansowych/technologicznych

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy