Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Audytu Wewnętrznego

Nest Bank S.A.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytów w Centrali Banku

  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych audytów

  • Prezentowanie wyników z przeprowadzanych audytów

  • Sporządzanie bieżących analiz i statystyk w zakresie wykonywanych audytów

  • Analiza procedur operacyjnych pod kątem ich efektywności i kompletności

  • Formułowanie wniosków mających na celu usprawnienia funkcjonowania procesów bankowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (audyt wewnętrzny lub zewnętrzny, kontrola wewnętrzna)

  • Wykształcenie wyższe – kierunki finanse, ekonomia, prawo

  • Znajomość procedur i procesów bankowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Dokładność, terminowość, uczciwość, odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w warunkach stresu

  • Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacyjna

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Access)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej

  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole

  • Możliwość pracy w biurze lub pracy zdalnej

  • Uczestniczenie w wielu interesujących projektach

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, karta sportowa, opieka medyczna)

  • Możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach i wielu innowacyjnych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne