Starszy specjalista ds. badawczych w obszarze Transformacja Cyfrowa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle OrgmaszO firmie

  • Żelazna 87, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle Orgmasz

Żelazna 87

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i prowadzenie badań i analiz w obszarze Transformacji Cyfrowej, m.in. automatyka i robotyka, sztuczna inteligencja, data science, cyfryzacja gospodarki;

  • Nadzór merytoryczny nad pracami badawczo-analitycznymi w zakresie wybranych Programów Łukasiewicza w obszarze Transformacji Cyfrowej;

  • Udział w pracach koncepcyjnych i koordynacji badań realizowanych na potrzeby oceny technologii, w tym: praca nad koncepcją badawczą, narzędziami badawczymi, współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

  • Śledzenie i analiza zmian społeczno-kulturowych, w tym globalnych megatrendów cywilizacyjno-technologicznych oraz ich potencjalnych i faktycznych oddziaływań na społeczeństwo, kulturę, gospodarkę i państwo;

  • Sporządzanie raportów, zestawień i baz danych w oparciu o rezultaty pracy własnej i pracy zespołu;

  • Prezentowanie wyników prowadzonych badań i analiz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk społecznych;

  • Min. pięć lat doświadczenia zawodowego w planowaniu i organizacji badań i/lub analiz;

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zagadnień związanych z transformacją cyfrową;

  • Znajomość metodologii jakościowych i ilościowych badań społecznych;

  • Dobra znajomość programów do analizy danych ilościowych i/lub jakościowych;

  • Wysokie umiejętności analityczne;

  • Umiejętności wyszukiwania, selekcji i porządkowania informacji oraz krytycznej oceny ich przydatności;

  • Umiejętność prezentacji danych ilościowych i jakościowych;

  • Znajomość języka angielskiego – min. poziom B2/C1;

  • Umiejętność swobodnego posługiwania się słowem pisanym, w tym redagowania i edytowania tekstów tj. raporty, materiały informacyjne;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Umiejętność organizacji oraz planowania pracy własnej, odpowiedzialność, rzetelność;

  • Wysokie zdolności interpersonalne: umiejętność współpracy wewnątrz zespołu oraz umiejętność współpracy z podmiotami zewnętrznymi.

Mile widziane

  • Kwalifikacje związane z obszarem transformacji cyfrowej;

  • Doświadczenie w prowadzeniu badań foresightowych.

To oferujemy

  • Pracę w unikatowej instytucji analityczno-badawczej;

  • Pracę w najwyższych standardach zarządzania projektami badawczo-rozwojowymi;

  • Współpracę z bezpośrednim przełożonym opartą na samodzielności i zarządzaniu przez cele;

  • Przyjazną atmosferę pracy wśród inspirujących i chętnie dzielących się wiedzą współpracowników;

  • Pracę w trybie hybrydowym (biuro / praca zdalna);

  • Możliwość zakupu pakietu opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie w preferencyjnej cenie;

  • 36 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego;

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę;

  • Pracę w naszym biurowcu w samym centrum Warszawy;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • Piątki bez spotkań

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle „ORGMASZ” jest w trakcie reorganizacji i wkrótce zostanie zastąpiony nowym instytutem, który będzie zajmował się oceną technologii, działając w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz. Naszym celem jest dostarczanie eksperckiej refleksji na temat uwarunkowań i skutków wprowadzania nowych technologii, aby wspomagać procesy decyzyjne administracji publicznej, biznesu i obywateli.

Zapraszamy do budowania wspólnie z nami, od podstaw nowej, unikatowej instytucji analityczno-badawczej oraz marki Centrum Oceny Technologii, łączącej pracę przy realizacji wyzwań badawczych ze swobodną kulturą pracy i realizacją misji publicznej charakterystyczną dla najlepszych państwowych instytucji. Pracując z nami masz szansę poznać ekspertów z obszaru najnowszych technologii oraz wziąć udział w innowacyjnym w skali świata procesie współpracy nauki z biznesem, przy bliskiej współpracy z ekspertami z Instytutów Łukasiewicza oraz Centrum Łukasiewicza.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty

  • CV w języku polskim;

  • List motywacyjny zawierający syntetyczny opis posiadanych kompetencji, zawodowe cele rozwojowe oraz motywację do pracy na stanowisku;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów do dnia 30 kwietnia 2021 roku, poprzez formularz rekrutacyjny klikając w przycisk aplikuj.

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane