Starszy Specjalista ds. baz danych Oracle w Dziale Utrzymania Infrastruktury IT/OT

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

  • Gazowa 3, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Gazowa 3

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań związanych z utrzymaniem administrowanych systemów w dobrej „kulturze serwisowej”

  • realizacja zadań formalnych z zakresu administrowanych systemów, w tym w szczególności pełnienie roli koordynatora umów serwisowych i rozwojowych

  • opracowywanie i opiniowanie dokumentów technicznych i procedur z obszaru systemów teleinformatycznych

  • konsultacja i opiniowanie regulacji dotyczących bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych

  • nadzór nad zewnętrznymi dostawcami w zakresie realizacji umów utrzymaniowych i rozwojowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub techniczne)

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze IT w tym doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle

  • przynamniej podstawowa znajomość rozwiązań z obszaru baz danych Oracle (RAC, ASM, Data Guard, Partitioning, itp.) potwierdzona doświadczeniem

  • znajomość systemów operacyjnych w szczególności Oracle Linux na poziomie pozwalającym zarządzanie bazami Oracle

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presja czasu

  • zdolność do samodzielnego organizowania pracy

  • wysoka samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania

Mile widziane

  • znajomość rozwiązania typu Exadata oraz produktów GoldenGate

  • certyfikacje z obszaru technologii Oracle

  • umiejętność analizy i optymalizacji zapytań SQL

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • dofinansowanie do szkoleń, studiów i nauki języków obcych

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • zapewniamy sposoby organizacji pracy dostosowane do wytycznych obowiązujących podczas pandemii, dbając o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

Pion Informatyki i Systemów Zarządzania

Miejsce świadczenia pracy:

Ul. Gazowa 3, Wrocław lub

Ul. Aleje Jerozolimskie 146, Warszawa lub

Ul. Wodzisławska 54, Świerklany lub

Pogórska Wola 450

Oferty prosimy nadsyłać do:

28 sierpnia 2022

GAZ-SYSTEM to spółka o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki i jej bezpieczeństwa energetycznego. Zarządzamy siecią przesyłową na terenie całego kraju i umożliwiamy transport 17 miliardów m3 wysokometanowego gazu rocznie. Odpowiadamy za całość procesu: transport od stacji początkowej do końcowego odbiorcy. Prowadzimy największe w Polsce inwestycje w obszarze energetyki gazowej m.in. rozbudowujemy Terminal LNG w Świnoujściu i realizujemy projekt Baltic Pipe. Rozwijamy także nowoczesne technologie i inicjujemy innowacje w branży energetycznej. Dajemy stabilne zatrudnienie dla przeszło 3000 pracowników w ponad 50 lokalizacjach w Polsce. Pracujemy z poszanowaniem natury i w kulturze dialogu.

Przewiń do profilu firmy