Oferta pracy

Starszy specjalista ds. bezpieczeństwa informacji

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za opracowywanie dokumentacji i obsługę procesów w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz realizację zadań w Systemie Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w Centralnym Ośrodku Informatyki.

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji w obszarze bezpieczeństwa informacji;
  • Przeprowadzanie i dokumentowanie procesu analizy ryzyka;
  • Realizacja zadań w obszarze Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji;
  • Prowadzenie audytów, kontroli i przeglądów z zakresu bezpieczeństwa informacji;
  • Analiza i nadzór nad realizacją umów w zakresie bezpieczeństwa informacji;
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników i podwykonawców;
  • Wsparcie w monitorowaniu zgodności działań Departamentów w obszarach bezpieczeństwa informacji;
  • Wsparcie w realizacji bieżących zadań i projektów Departamentu Cyberbezpieczeństwa, w tym przygotowywanie opinii, zestawień, analiz i raportów.

Poszukiwane kompetencje

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w obszarze zarządzania bezpieczeństwem informacji;
  • Wysokie umiejętności:
    • samodzielnego opracowywania dokumentacji formalnej (polityki, procedury, instrukcje);
    • współpracy z komórkami IT;
    • analityczne – sporządzanie opinii, analiz, raportów;
  • Znajomość regulacji z obszaru bezpieczeństwa – rodzina norm 27000, NIST, RODO;
  • Doświadczenie w zakresie przeprowadzania analiz ryzyka oraz audytów w obszarze bezpieczeństwa informacji;
  • Umiejętności przygotowania i prowadzenia prezentacji i szkoleń;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania biurowego;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zapoznanie się z anglojęzyczną literaturą fachową;
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne/techniczne;
  • Szkolenia i certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa informacji, w tym norm ISO;
  • Doświadczenie we wdrażaniu w organizacji wymogów normy ISO/IEC 27001.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę;
  • Częściową pracę zdalną;
  • Dostęp do najnowszych technologii;
  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników;
  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie;
  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą.

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne