Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

GeneraliO firmie

  • Postępu 15B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Generali

Postępu 15B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza Ryzyk IT

  • Przeprowadzanie audytów procesów IT we współpracy z Departamentem Audytu Wewnętrznego oraz zewnętrznymi firmami (m.in. z Wielkiej Czwórki) oraz organizacjami (m.in. KNF)

  • Przeprowadzanie audytów istniejących procedur bezpieczeństwa IT poprzez ich cykliczne weryfikowanie i raportowanie

  • Nadzorowanie procesu tworzenia oraz wdrażania norm i procedur z zakresu bezpieczeństwa IT

  • Opiniowanie zmian bezpieczeństwa w infrastrukturze teleinformatycznej firmy

  • Identyfikacja zagrożeń i śledzenie trendów związanych z cyberbezpieczeństwem

  • Wsparcie przy Planach Ciągłości Działania (BCP)

  • Obserwacja rynku w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa IT

  • Bieżąca współpraca z jednostkami biznesowymi wewnątrz struktur firmy w celu budowania kultury organizacyjnej ukierunkowanej na zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: preferowane techniczne, informatyka, bezpieczeństwo teleinformatyczne

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa, w tym min. 3 letnie doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT i roczne w zarządzaniu ryzykami IT

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu cyberbezpieczeństwa (w tym informatyki śledczej), bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa fizycznego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność podejmowania decyzji

  • Zaangażowanie w realizację zadań

  • Wysoki poziom empatii dla współpracowników z obszarów biznesowych

  • Mile widziane certyfikaty: CRISC, CISA, ISO 31000 RM, CompTia Security+

  • Praktyczna znajomość normy ISO 27001 oraz standardu COBIT będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych / aplikacji mobilnych będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi