Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czytaj więcej
    MIEJSCE PRACY: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    • Prowadzenie procesu dostosowania spółek Grupy Polpharma do wymogów RODO
    • Monitorowanie zgodności organizacji z wymaganiami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych
    • Organizacja w obszarach ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa i ochrony danych osobowych

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe prawnicze i/lub ekonomiczne
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość przepisów w zakresie tajemnicy przedsiębiorstwa i ochrony danych osobowych (Ustawa o ochronie danych osobowych, Rozporządzenie w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych - RODO)
    • Znajomość norm z serii ISO/IEC 27001 oraz ISO 31000 (mile widziane posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego/wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001)
    • Umiejętność sporządzania projektów procedur oraz wewnętrznych aktów prawnych
    • Płynna znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość j. rosyjskiego)
    • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
    • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne w tym umiejętność argumentacji swoich poglądów
    • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
    • Umiejętność egzekwowania wymagań
    • Rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Umiejętność przeprowadzania audytów
    • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji

    OFERUJEMY:

    • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
    • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego