Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista ds. BHP

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)

  • Bojkowska 59B, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Bojkowska 59B

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzać kontrole warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP

  • Nadzorować proces dystrybucji środków ochrony indywidualnej i odzieży roboczej

  • Brać udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków

  • Prowadzić szkolenia z zakresu BHP i P.Poż

  • Prowadzić rejestry, kompletować i przechowywać dokumenty dotyczące wypadków przy pracy

  • Opiniować szczegółowe instrukcje dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy stanowisk

  • Doradzać w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Prowadzić audyty BHP

  • Brać udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego

  • Doradzać w zakresie organizacji stanowisk, na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe z obszaru Bezpieczeństwa i Higieny Pracy lub studia podyplomowe o kierunku BHP

  • Masz minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w obszarze BHP, wymagane w firmie produkcyjnej

  • Znasz prawo pracy i aktualne przepisy w zakresie BHP, PPOŻ

  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim – ustnie i pisemnie

  • Znasz wymagania normy ISO 45001 (mile widziane)

  • Umiesz przygotować prezentację, przeprowadzić szkolenie, przeanalizować dane, opracować je w Excelu

  • Wiesz co to 8D, 5why, znasz dobre praktyki BHP i nowoczesne rozwiązania stosowane w przemyśle

  • Szybko się uczysz i nie boisz się wyzwań

  • Umiesz pracować w zespole i komunikować się na różnych szczeblach Organizacji ale również potrafisz być liderem projektu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na czas nieokreślony po 3 miesiącach okresu próbnego

  • Pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole interdyscyplinarnym

  • Atrakcyjne benefity pracownicze – opieka medyczna, pakiety sportowe, etc

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym z branży automotive, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Performance Solutions i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE) samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).

Stworzyliśmy wiodącą w branży ofertę marek, aby stać się jednym z największych dostawców części zamiennych. Nasze portfolio najbardziej szanowanych i rozpoznawalnych marek w branży obejmuje między innymi Monroe®, Walker®, Champion®, Fel-Pro®, MOOG®, Wagner®, Öhlins®, Rancho®, Thrush®, National®, Sealed Power®. W sumie posiadamy ich ponad 30.

Od ponad wieku opracowujemy innowacyjne produkty, których nasi klienci potrzebują do produkcji pojazdów nowej generacji i utrzymania obecnej populacji pojazdów. Obecnie produkujemy je w 51 lokalizacjach na sześciu kontynentach. Wierzymy, że jesteśmy preferowanym dostawcą dla naszych klientów ze względu na nasze globalne możliwości inżynieryjne, produkcyjne, dystrybucyjne i obsługi klienta. Stale opracowujemy nowe technologie, które poprawiają osiągi i komfort poruszania się. W rezultacie uważamy, że mamy wyjątkową pozycję uprawniającą do skutecznego zarządzania cyklem życia szerokiej gamy oryginalnego sprzętu oraz produktów i usług posprzedażowych dla zróżnicowanej bazy klientów.

Przewiń do profilu firmy