Starszy specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej , szukamy doświadczonego Starszego specjalistę ds. BHP i Ochrony Środowiska.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zgodnością z obowiązującymi przepisami prawa i wymaganiami firmy.

  • Utrzymywanie efektywnie funkcjonującego System BHP i OŚ w firmie.

  • Zapewnienie zgodności prawnej w obszarze BHP i Ochrony Środowiska na terenie zakładu produkcyjnego.

  • Opracowywanie i wdrażanie standardów (procedur i instrukcji) w zakresie BHP i ochrony środowiska.

  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych, planowanie i nadzorowanie realizacji działań zapobiegawczych.

  • Uczestniczenie w procesie tworzenia, kontroli i odpowiedzialności za budżet.

  • Współpraca z Państwową Inspekcją Pracy, Państwowym Inspektoratem Sanitarnym, Państwową Strażą Pożarną, Wydziałem Ochrony Środowiska, Lekarzem Medycyny Pracy w zakresie realizacji wniosków, wystąpień, decyzji, zaleceń, nakazów i zarządzeń.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bhp albo studiów podyplomowych w tym zakresie.

  • Min 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

  • Praktyczna znajomość przepisów BHP i OŚ.

  • Znajomość języka angielskiego - min. B2.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz innych.

  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.

  • Pracę dającą satysfakcję oraz możliwość rozwijania swoich umiejętności zawodowych.

  • Możliwość rozwoju, współuczestniczenie w realizacji ciekawych projektów i wdrażaniu nowych rozwiązań.

  • Stabilizację i wysokie wynagrodzenie w firmie cieszącej się bardzo dobrą opinią w regionie.

  • Szeroki pakiet benefitów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy