Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

DELPHARM

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

DELPHARM

Grunwaldzka 189

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i zgodności z wymaganiami prawnymi i standardami w zakresie BHP/ OŚ (EHS)

  • Wspieranie projektów w zakresie BHP, z uwzględnieniem projektów inżynieryjnych jaki i projektów promujących Kulturę bezpieczeństwa, system ciągłego doskonalenia (DES) oraz projekty zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

  • Przygotowywanie raportów GUS czy opiniowanie projektów inwestycyjnych

  • Prowadzenie dochodzeń po zdarzeniach niepomyślnych

  • Pomoc w realizacji programu poprawy warunków ergonomicznych w zakładzie,

  • Wspieranie kampanii i inicjatyw EHS

  • Pomoc w identyfikacji narzędzi wspierających podnoszenie efektywności działania systemów EHS

  • Przygotowywanie materiałów edukacyjnych i realizacja szkoleń EHS

  • Współpraca z przedstawicielami bezpieczeństwa w obszarach / komisją BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP lub z ochrony środowiska/ inżynierii chemicznej + studia podyplomowe w zakresie BHP

  • Min 1 rok doświadczenia w obszarze służby BHP w firmie produkcyjnej

  • Bieżąca znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP

  • Znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie, pozwalająca na swobodną analizę dokumentacji oraz współpracę z ekspertami zewnętrznymi

  • Otwartość na rozwój osobisty

  • Dobra komunikacja i zorientowanie na cel, umiejętność w pracy w zespole

  • Znajomość systemów zarządzania ISO 45001, ISO 14001 oraz ISO 50001 będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w organizacji o charakterze międzynarodowym

  • Możliwość rozwoju w roli oraz strukturach firmy - dostęp do szkoleń

  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • system kafeteryjny

  • karta Multisport

  • wczasy pod gruszą

DELPHARM

Jesteśmy fabryką leków należącą do grupy Delpharm, która znajduje się w TOP 3 firm kontraktowych na świecie. Wytwarzamy leki dla gigantów farmaceutycznych, ale też mniejszych firm z branży farmaceutycznej i w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy Starszego Specjalistę ds. BHP i ochrony środowiska.

Przewiń do profilu firmy