Oferta pracy

Starszy specjalista ds. BHP i p. poż.

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta - włoskiej marki z branży automotive, poszukujemy

Starszego specjalisty ds. BHP i p. poż.

Zachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty!

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla wszystkich nowoprzyjętych pracowników

  • organizacja szkoleń okresowych dla pracowników oraz komisji bhp

  • wykonywanie homologacji nowych urządzeń w zakresie bhp

  • wsparcie w tworzeniu ocen ryzyk i zagrożeń na stanowiskach

  • prowadzenie kontroli warunków pracy, przestrzegania przepisów bhp i p. poż.

  • bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń

  • sporządzanie i przedstawianie pracodawcy okresowych analiz stanu bhp

  • udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu

  • udział w przekazywaniu do użytkowania nowo wybudowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych

  • udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych

  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, opracowywanie wniosków, monitorowanie chorób zawodowych

  • prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentacji wypadków przy pracy, chorób zawodowych, podejrzeń o takie choroby, przechowywanie pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy

  • dokonywanie pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy

  • inicjowanie i rozwijanie różnych form popularyzacji problematyki bhp, profilaktyki i ergonomii pracy

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie kierunkowe: technik bhp lub wyższe z zakresu bhp lub podyplomowe z zakresu bhp

  • 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku (starszy inspektor, starszy specjalista) lub 5 letnie doświadczenie w służbie bhp (główny specjalista ds. bhp)

  • ukończone szkolenie bhp dla służby bhp

  • ukończone szkolenie metodyczno-dydaktyczne lub kurs/wykształcenie pedagogiczne

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ustaw w zakresie bhp

  • dobra organizacja pracy i samodzielność

  • doświadczenie w pracy w środowisku zakładzie produkcyjnym

  • dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • szkolenia wdrażające

  • szeroki pakiet premii uznaniowej (absencyjna, produkcyjna, lojalnościowa, wakacyjna i świąteczna)

  • szeroki pakiet benefitów (premia uznaniowa, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie od kursów)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy