Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. BHP i Ppoż

Autohero Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie cyklicznych audytów BHP i P.poż zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz raportowanie wyników,

  • Informowanie o występujących zagrożeniach zawodowych wraz z proponowaniem działań korygujących i zapobiegawczych

  • Nadzór nad gospodarką odpadami, gospodarką wodno - ściekową oraz emisją do powietrza oraz bieżąca kontrola warunków środowiskowych (monitoring wyników pomiarów środowiskowych), w tym również rozliczanie opłat związanych z ochroną środowiska oraz zlecanie badań, analiz i oceny jakości środowiska,

  • Analiza stanu bezpieczeństwa w firmie, warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa higieny pracy,

  • Dbanie o rozwój kultury i popularyzację bezpieczeństwa w firmie,

  • Przygotowywanie dokumentacji i nadzór nad prowadzeniem ewidencji i kompletacji dokumentacji z obszaru BHP, Ppoż. i ochrony środowiska wynikającej z przepisów prawnych i wewnętrznych potrzeb firmy w tym sprawozdań,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP i ochrony środowiska,

  • Reprezentowanie organizacji podczas kontroli oraz audytów zewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska,

  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych,

  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, opracowanie dokumentacji, wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków,

  • Aktualizowanie i przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego dla nowych i istniejących stanowisk pracy,

  • Doradztwo w zakresie doboru wyposażenia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej na stanowiskach oraz aktualizacja ocen ryzyka zawodowego wraz z badaniami warunków pracy,

  • Doradztwo w planowaniu stref socjalnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe BHP, P.poż lub studia podyplomowe z zakresu BHP,

  • Minimum 3 letni staż pracy na samodzielnym stanowisku starszego specjalisty ds. bhp i ppoż w firmie produkcyjnej/ magazynowej,

  • Praktyczna znajomość zagadnień i przepisów prawnych związanych z BHP i P.poż i prawa pracy i OŚ,

  • Doświadczenie przy prowadzeniu postępowań powypadkowych,

  • Doświadczenie przy wykonywaniu opracowań związanych z BHP i P.poż,

  • Uprawnienia w zakresie specjalisty ds. BHP oraz inspektora ochrony ppoż,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, komunikacji i współpracy,

  • Samodzielność i wykazywanie inicjatywy w działaniu,

  • Dobra znajomość tematyki w zakresie gospodarki odpadami, emisjami i wodno-ściekowej,

  • Znajomość zakresu norm ISO: 45001, 14001, 50001,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację.

Mile widziane

  • Dodatkowe wykształcenie kierunkowe z zakresu ochrony/ inżynierii środowiska, gospodarki odpadami lub pokrewne.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej,

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych,

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną,

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

AUTOHERO jest marką AUTO1 Group obecną na dziewięciu europejskich rynkach - w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Hiszpanii i Włoszech. Klienci AUTOHERO codziennie mają możliwość wyboru spośród kilkunastu tysięcy samochodów używanych dostępnych online.

Marka AUTOHERO zmieniła i wciąż zmienia europejski rynek samochodów używanych. Każdy pojazd dostępny w naszej ofercie jest sprawdzany przez niezależnych rzeczoznawców i objęty jest bezpłatną roczną gwarancją. Nasi klienci otrzymują również możliwość bezpłatnej dostawy oraz 14 dni na zwrot zakupionego pojazdu. W Polsce posiadamy również centrum produkcyjne w hali kultowej fabryki FSO na warszawskim Żeraniu, docelowo zdolnym do obsługi nawet 18.000 pojazdów rocznie.

Dołącz do nas i razem z nami zmieniaj rynek sprzedaży aut używanych!

Przewiń do profilu firmy