Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. BHP i PPOŻ

Pyszne.plO firmie

  • Rybacka 9, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pyszne.pl

Rybacka 9

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i przeprowadzanie szkoleń BHP,

  • Prowadzenie nadzoru nad przestrzeganiem ustalonych zasad i procedur w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej,

  • Przeprowadzanie audytów BHP (na terenie Polski do 2x w roku),

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych,

  • Sporządzanie oraz aktualizacja dokumentacji z zakresu BHP zgodnie z wymogami prawnymi,

  • Kontakt z organami zewnętrznymi,

  • Współpraca z zespołami operacyjnymi i działem HR,

  • Komunikacja z zespołem Globalnym OHS.

Podział czasu pracy
45%

Organizacja i przeprowadzanie szkoleń BHP

25%

Przeprowadzanie audytów BHP

30%

Sporządzanie oraz aktualizacja dokumentacji z zakresu BHP

Nasze wymagania

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe w zakresie BHP,

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. BHP lub podobne (mile widziana branża logistyczna)

  • Bardzo dobrą znajomość aktualnych przepisów i zasad BHP, p.poż. oraz ochrony środowiska

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Doświadczeine oraz inicjatywę w proponowaniu nowych rozwiązań w zakresie BHP.

  • Dobrą znajomość Pakietu MS Office i G-Suite

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego i karty sportowej,

  • Dofinansowanie do posiłków zamawianych przez Pyszne.pl w godzinach pracy,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Szkolenia oraz możliwość stałego rozwoju w ramach pełnionej roli,

  • Bezpieczne miejsce pracy z możliwością pracy w trybie home - office,

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Good Mood Manager

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt z rekruterem

3

Spotkanie/ Spotkania z managerem rekrutującym

4

Oferta

Pyszne.pl

Jesteś specjalistą w dziedzinie BHP, rozumiesz i dobrze się czujesz pracując z określonymi standardami i procedurami? Lubisz pracę z ludźmi i to ich bezpieczeństwo stawiasz na pierwszym miejscu? Sprawdź, czy poniższa oferta jest dla Ciebie!

W Just Eat Takeaway.com codziennie dostarczamy miliony pysznych dań w 24 krajach. Od śniadania w Bukareszcie do kolacji w Szczecinie, nasi klienci na całym świecie mogą korzystać z Tej samej usługi.

Większość zamówień trafia do celu dzięki naszemu Scooberowi. Tak nazywamy dział Operacji i Logistyki, na który składają się bazy wypadowe kurierów (huby) zlokalizowane na terenie całej Polski. Ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie naszych pracowników oraz najwyższej jakości świadczonych usług, otworzyliśmy tę rekrutację.

Przewiń do profilu firmy