Starszy Specjalista ds. BHP

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.03.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 06.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem VIVE TEXTILE RECYCLING Sp. z o.o., jedna z największych Firm w Regionie Świętokrzyskim, poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kielce

    Zakres zadań:

    • Wsparcie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP/PPOŻ
    • Udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji BHP
    • Udział w ocenie ryzyka zawodowego i pomiarach czynników szkodliwych
    • Sporządzanie dokumentacji wypadków przy pracy, chorób zawodowych, wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia
    • Reprezentowanie pracodawcy przed organami kontroli administracji państwowej
    • Zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie BHP dla organizacji oraz inicjowanie nowych rozwiązań oraz usprawnień
    • Opiniowanie stanowisk pracy w obszarze BHP
    • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
    • Opiniowanie maszyn i urządzeń pod kątem minimalnych/zasadniczych wymagań BHP
    • Nadzór nad środkami transportu wewnątrz zakładowego w obszarze BHP

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze BHP w zakładzie produkcyjnym
    • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe
    • Praktyczna znajomość wymogów prawnych i norm z zakresu BHP i ochrony PPOŻ
    • Mile widziane uprawnienia Inspektora Ochrony PPOŻ
    • Wysokie umiejętności organizacyjne, skrupulatność, odpowiedzialność, samodzielność, konsekwencja i terminowość
    • Asertywność i zdolność skutecznej perswazji
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Dobra znajomość pakietu MS

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Wynagrodzenie stałe i premiowe
    • Wsparcie we wdrożeniu
    • Pracę w otwartym, przyjaznym i kompetentnym zespole
    • Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, kartę sportową w części sponsorowaną przez Pracodawcę

    Oferty prosimy przysyłać za pomocą przycisku aplikuj.

    Zachęcamy do zapoznania się z marką:

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Logistic Services Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.