Starszy specjalista ds. BHP oraz compliance

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 2018-11-30
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2018-12-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Naszym klientem jest brytyjska firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku recyklingu.

    Zapraszamy do aplikowania Fachowców z min. 3-letnim doświadczeniem w obszarze BHP oraz compliance, znających język angielski na poziomie bardzo dobrym (min. B2).

    Miejsce pracy: Zielona Góra
    Nr ref.: BHP/12/2018/PZN

    Zadania, za które będziesz odpowiedzialny/a:

    • realizacja procedur wewnętrznych i zewnętrznych w obszarze BHP, compliance
    • utrzymywanie i aktualizowanie zapisów dotyczących zmian w przepisach prawa
    • comiesięczne kontrole wewnętrzne w zakresie BHP i standardów etycznych
    • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP
    • współpraca z agencjami zewnętrznymi
    • czynny udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych firmy

    Co się przyda i co jest konieczne, aby do nas dołączyć:

    • ukończone studia, kursy, szkolenia z zakresu BHP
    • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmach z kapitałem zagranicznym)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)
    • obsługa komputera na poziomie bardzo dobrym
    • samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej
    • umiejętność prezentacji danych przed Zarządem

    Co możemy Tobie zaoferować:

    • pracę w firmie międzynarodowej, działającej na rynku od ponad 20 lat
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole pracowników
    • konkurencyjne, indywidualnie negocjowane warunki zatrudnienia
    • dużą samodzielność w działaniu, jak również możliwość wpływu na kierunek rozwoju obejmowanego stanowiska
    • rozwój w zakresie szkoleń merytorycznych, pogłębiania swojej wiedzy, umiejętności

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.