Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. BHP

Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie warunków pracy, informowanie o stwierdzonych zagrożeniach,

  • opracowywanie i wdrażanie planów poprawy w zakresie bezpieczeństwa pracy,

  • nadzorowanie terminów, zakresu i sposobu przeprowadzania pomiarów czynników szkodliwych i uciążliwych na stanowiskach pracy,

  • udział w opracowywaniu oraz aktualizacji oceny ryzyka zawodowego,

  • realizowanie zadań wynikających z procedur związanych z wypadkami przy pracy,

  • prowadzenie szkoleń wstępnych i dokumentacji związanej z szkoleniami BHP,

  • budowanie świadomości wśród pracowników z zakresu BHP i PPOŻ,

  • współpraca z innymi działami firmy oraz instytucjami zewnętrznymi w ramach zagadnień BHP i PPOŻ.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe zakresu z BHP,

  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie zadań w firmie produkcyjnej,

  • znajomość przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, prawa pracy,

  • znajomość technicznych aspektów bezpieczeństwa pracy, umiejętność obiektywnej analizy i oceny sytuacji,

  • znajomość Systemów Zarzadzania Bezpieczeństwem ISO 45001,

  • uprawnienia Inspektora / Specjalisty PPOŻ,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel, Access),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, terminowość,

  • inicjatywa, umiejętność pracy w zespole, uczciwość.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • premia gwiazdkowa

  • nauka języka angielskiego w organizacji

  • dofinansowanie posiłków

  • bon świąteczny

  • • Pracowniczy Program Emerytalny "Pogodna Przyszłość"

Solaris Bus & Coach sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na blisko 25-letnim doświadczeniu i 20 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Autobusy elektryczne, trolejbusy i autobusy wodorowe marki Solaris to najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie transportu bezemisyjnego. Pojazdy firmy były wielokrotnie nagradzane za jakość i innowacyjność. Autobus Urbino 12 electric wygrał prestiżowy europejski konkurs „Bus of The Year 2017”. We wrześniu 2018 roku Solaris Bus & Coach sp. z o.o. dołączył do grupy CAF.

Przewiń do profilu firmy