Starszy Specjalista ds. Budowlanych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 21.02.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 23.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PGE Energia Ciepła S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej PGE – lidera na rynku energii elektrycznej i ciepła.

    Grupa PGE znajduje się w pierwszej piątce największych pracodawców w Polsce, dając stabilne zatrudnienie ponad 40 tysiącom osób w ponad dwustu lokalizacjach.

    W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

    Do naszej Spółki PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 2 CUW w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

    (umowa na zastępstwo 2 lata)
    Miejsce pracy: Kraków

    Starszy Specjalista ds. Budowlanych będzie odpowiedzialny za zapewnienie właściwego funkcjonowania i dyspozycyjności obiektów i urządzeń budowlanych oraz przygotowanie i nadzór nad realizacją prac w branży.

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za monitorowanie stanu technicznego przydzielonego majątku.
    • Przygotowywanie propozycji planów remontowych w przydzielonych obszarach.
    • Wykonywanie audytów i analiz technicznych oraz raportowanie w tym zakresie.
    • Zgłaszanie propozycji rozwiązań problemów technicznych związanych z rozwojem majątku budowlanego i produkcyjnego oraz udział w ich rozwiązywaniu.
    • Przygotowywanie propozycji planów inwestycyjnych.
    • Opracowywanie propozycji strategii wydatków długoterminowych.
    • Odpowiedzialność za kontrolowanie i raportowanie realizacji budżetów przydzielonych zadań.
    • Odpowiedzialność za przygotowanie i weryfikację technicznych materiałów przetargowych (SIWZ) w zakresie zadań rozwojowych i modernizacyjnych.
    • Zapewnianie wsparcia branżowego dla projektów inwestycyjnych i usług inżynieryjnych.
    • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP oraz za określenie warunków bezpiecznego wykonania pracy służb własnych i podwykonawców.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (zgodnie z branżą).
    • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach w obszarach utrzymania majątku budowlanego firm lub inwestycji budowlanych.
    • Umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa budowlanego, zagospodarowania przestrzennego i rozporządzeń powiązanych.
    • Znajomość procesu inwestycyjnego i remontowego dla obiektów budowlanych i instalacji budowlanych w aspekcie prawa budowlanego.
    • Znajomość prawa rynkowych procedur przetargowych oraz wg PZP dla branży budowlanej.
    • Uprawnienia budowlane, minimum w specjalności konstrukcyjnej oraz aktualna przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa.
    • Znajomość i praktyczne egzekwowanie stosowania przepisów BHP i p.poż dla branży budowlanej.
    • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy.
    • Umiejętności analityczne.
    • Proaktywność.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę.
    • Przejrzysty system premiowy.
    • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego.
    • Realną możliwość rozwoju, także dzięki licznym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym.
    • Pakiet świadczeń dodatkowych.
    • Prywatną opiekę zdrowotną.
    • Ubezpieczenie grupowe.
    • System kafeteryjny ZFŚS.
    • Dodatkowy dzień urlopu z okazji Dnia Energetyka.