Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Cen Transferowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy międzynarodową grupą firm z branży usług profesjonalnych, obecną na rynku od ponad 25 lat. Obecnie do działu doradztwa podatkowego w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    opis
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie oraz nadzór merytoryczny nad procesem przygotowywania dokumentacji cen transferowych dla Klientów Crowe Horwath
    • Ocena zgodności dokumentacji TP z obowiązującymi przepisami
    • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami, w tym prowadzenie spotkań i pozyskiwanie danych i ich analiza
    • Przygotowywanie innych analiz i raportów w zakresie cen transferowych
    • Możliwość realizacji innych projektów podatkowych (VAT, CIT, PIT)

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (prawne lub ekonomiczne)
    • Min. 2-letnie doświadczenie w profesjonalnym świadczeniu usług z obszaru cen transferowych
    • Praktyczna wiedza podatkowa w zakresie cen transferowych
    • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji cen transferowych
    • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (B2)
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Poczucie humoru :)

    Co oferujemy?

    • Atrakcyjne wynagrodzenie bazowe + KPI (bonus roczny)
    • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w interesujących projektach podatkowych realizowanych z ramienia międzynarodowej spółki
    • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań
    • Ciekawą pracę w zgranym zespole specjalistów w przyjaznej atmosferze (gwarantowane dobre poczucie humoru)
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kursy językowe online)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Organizację sprzyjającą zapewnieniu równowagi między życiem prywatnym a zawodowym
    • Świetną lokalizację przy II linii metra (stacja Rondo Daszyńskiego)