Starszy specjalista ds. compliance

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-01-10)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref.: 44_DO_11_18
    top

    Zadania

    • Bieżące doradztwo w zakresie compliance (ze szczególnym uwzględnieniem prawa energetycznego, prawa konkurencji, prawa spółek, regulacji rynków kapitałowych)
    • Przygotowywanie wewnętrznych aktów normatywnych z obszaru zgodności
    • Wsparcie krajowej i międzynarodowej działalności Grupy Kapitałowej PGNiG

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe prawnicze;
    • Mile widziane  studia podyplomowe w obszarze ekonomii, finansów, zarządzania lub zarządzania projektami;
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego;
    • Mile widziana znajomość drugiego języka obcego;
    • Przynajmniej 4 – letnie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego lub compliance (w wypadku krótszego stażu pracy możliwe rozważenie zatrudnienia na stanowisku Specjalisty ds. Compliance)
    • Znajomość regulacji z zakresu przynajmniej jednego ze wskazanych obszarów: prawo konkurencji, prawo energetyczne, regulacja rynków finansowych

    Oferujemy

    • Możliwość zaangażowania w innowacyjne projekty, realizowane w Polsce i zagranicą, w ramach jednej z największych grup kapitałowych w Polsce;
    • Szansę na zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się segmencie compliance oraz na zdobycie wiedzy w obszarze prawa spółek, prawa energetycznego, prawa konkurencji, prawa UE
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Atrakcyjny finansowo pakiet świadczeń pracowniczych;
    • Pakiet dodatków: karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do biletów ZTM i SKM;
    • Dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń;
    • Biuro w dogodnej lokalizacji;
    • Bezpłatne miejsca parkingowe
    top