Oferta pracy

Starszy specjalista ds. controlingu i raportowania

Flokk (Profim)

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,

  • Współpraca z kluczowymi partnerami biznesowymi w przygotowaniu planów krótko i średniookresowych,

  • Opracowywanie oraz bieżące usprawnianie narzędzi raportowania,

  • Raportowanie do centrali zgodnie z wymogami i standardami Grupy,

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników finansowych,

  • Analiza i kontrola kosztów zakładu oraz poszczególnych komórek organizacyjnych,

  • Poszukiwanie rozwiązań zapewniających optymalizację rentowności spółki

  • Kalkulacja i analiza kosztów oraz rentowności produktów,

  • Inicjowanie zmian usprawniających procesy i procedury,

  • Zarządzanie procesem budżetowania i alokowania kosztów,

  • Wspieranie procesów sprzedażowych przez aktywny rozwój narzędzi oraz analizę odchyleń.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Zaawansowana znajomość MS Office (Excel),

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, finanse),

  • Wiedza z zakresu metodologii analizowania procesów w przedsiębiorstwie,

  • Znajomość zagadnień finansowych i ekonomiki przedsiębiorstwa.,

  • Otwartość na pracę w środowisku międzynarodowym,

  • Umiejętności organizowania pracy własnej i koordynowania zadań w przypisanym obszarze,

  • Zdolności analityczne,

  • Zorientowanie na zdobywanie wiedzy i samorozwój oraz rozwój organizacji.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym zespole i możliwość realizacji ciekawych projektów,

  • Dbałość o wzajemne relacje i przyjazną atmosferę,

  • Program adaptacyjny oraz stałe wsparcie merytoryczne,

  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • Rynkowe wynagrodzenie + motywacyjny system premiowania,

  • Pakiet socjalny,

  • Preferencyjną ofertę ubezpieczeniową.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dowóz pracowników na terenie Turku

  • dofinansowanie do szkieł korekcyjnych

Jesteśmy liderem w Polsce i jednym z czołowych producentów nowoczesnych oraz wysokiej jakości foteli i mebli biurowych w Europie. Od ponad 29 lat inwestujemy w rozwój, wdrażamy najlepsze standardy zarządzania kapitałem ludzkim, tworzymy produkty odpowiadające najwyższym standardom pod względem ergonomii, jakości i wzornictwa.

Jako zespół, mamy świadomość ogromnego wpływu jaki nasze siedziska mają na zdrowie, dobre samopoczucie i komfort pracy korzystających z nich osób. Im więcej mebli trafia do biur, open space’ów, poczekalni, recepcji, holi hotelowych czy sal konferencyjnych, tym bardziej rośnie nasza odpowiedzialność za ich funkcjonalność i niezawodność.

Od 2018 roku jesteśmy częścią grupy Flokk - lidera europejskiego rynku siedzisk i mebli biurowych. Tym samym rozpoczęliśmy nowy etap rozwoju firmy.

Nasza dzisiejsza pozycja jest efektem wieloletniej systematycznej pracy i ciągłego rozwoju firmy.

Nasza wizja - być numerem 1 w Europie Środkowo-Wschodniej jako polski ekspert w zakresie wzornictwa i ergonomii siedzisk biurowych.

Nasza misja - wyznaczanie standardów zdrowego i efektywnego siedzenia.

Przewiń do profilu firmy