Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista ds. Controllingu Finansowego

Dekpol S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i bieżące wsparcie kierownictwa w zakresie analiz kosztowych i przychodowych,

  • Współudział w przygotowaniu budżetów rocznych, planów finansowych oraz kontrola ich realizacji,

  • Analiza rentowności sprzedaży oraz kontrola kosztów działalności operacyjnej,

  • Sporządzanie raportów, analiz i prezentacji dla potrzeb Zarządu,

  • Współudział w rozwijaniu sprawozdawczości wewnętrznej,

  • Tworzenie nowych i usprawnianie istniejących narzędzi controllingowych automatyzujących procesy raportowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: controlling, ekonomia, finanse, rachunkowość, ekonometria, matematyka finansowa)

  • Znajomości ogólnych zasad w zakresie księgowości oraz rachunkowości zarządczej,

  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Znajomości języka SQL, VBA będzie dodatkowym atutem kandydata,

  • Doświadczenia w pracy z zintegrowanymi systemami ERP,

  • Umiejętności budowania narzędzi controllingowych automatyzujących procesy raportowania,

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w działach controllingu, analizy finansowej bądź raportowania,

  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Biznesowego podejścia, nieszablonowego i kreatywnego myślenia

Mile widziane

  • znajomość SQL, VBA , SharePoint

  • znajomość Streamsoft Prestiż, IFS lub Enova dodatkowym atutem

  • Umowa na okres próbny, następnie określony.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie,

  • pracę w rozwijającym się zespole oraz w przyjaznej atmosferze,

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, konferencje, kursy,

  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny),

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest jednostką dominującą Grupy Kapitałowej Dekpol. Firma jest znana na rynku krajowym, jak również zagranicznym z realizacji dużych inwestycji kubaturowych oraz odgrywa znaczącą rolę na rynku deweloperskim.

Od początku 2021 roku Dekpol S.A. pełni, w związku z zakończeniem procesu reorganizacji Grupy, głównie rolę holdingu zarządzającego Grupą Kapitałową Dekpol oraz świadczy usługi na rzecz podmiotów z Grupy Kapitałowej Dekpol.

Przewiń do profilu firmy