Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista ds. controllingu finansowego

Libet S.A.O firmie

  • Michalczyka 5, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Libet S.A.

Michalczyka 5

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz, raportów operacyjnych i finansowych związanych z przedsiębiorstwem

  • Bieżąca kontrola danych finansowych i weryfikacja księgowań pod kątem poprawności

  • Opracowywanie analiz i kalkulacji opłacalności ofert

  • Uczestnictwo w procesie budżetowania, raportowania oraz przygotowywania prognoz finansowych

  • Analiza rentowności planowanych i realizowanych inwestycji

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych raportów

  • Współpraca przy przygotowaniu sprawozdań finansowych

  • Współpraca w zakresie raportowania na GPW

  • Praca w systemie ERP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse/rachunkowość/controlling/analityka finansowa)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale finansów/controllingu

  • Praktyczna wiedza z dziedziny finansów, sprawozdawczości finansowej, rachunkowości zarządczej, w tym optymalizacja procesów księgowo-finansowych

  • Zaawansowana znajomość Excela – warunek konieczny

  • Umiejętność wykonywania analiz ekonomicznych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Doskonała organizacja pracy

  • Samodzielność i proaktywna postawa

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Długoterminową współpracę w stabilnej firmie z branży produkcyjnej

  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Wrocławia (ul. Michalczyka 5)

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

Libet S.A.

Firma Libet S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych WIG. Jesteśmy kreatorem architektury i otoczenia inwestycji mieszkalnych, usługowych i infrastruktury drogowej. Oferujemy kompleksowe doradztwo dla naszych Partnerów Biznesowych. We własnym zakresie tworzymy i produkujemy kostkę brukową, elementy ogrodzeń, tarasów i fasad oraz architektoniczne formy betonowe Firma posiada 13 zakładów produkcyjnych na terenie całej Polski. Nasze wyroby i ich kompozycje prezentujemy w dwóch ogrodach wystawowych w Łodzi i Libiążu. Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Inspiracje czerpiemy z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji. W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy szeroka gamę naszych wyrobów, które wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni co pozwala na stosowanie niestandardowych rozwiązań zagospodarowania nawierzchni. Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji nawierzchni i ogrodów.

Przewiń do profilu firmy