Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1208 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Controllingu

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującej się w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

    Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zadania na stanowisku:

    • Controlling produkcyjny, dokonywanie kalkulacji kosztów wytworzenia, rozliczanie produkcji
    • Controlling operacyjny i finansowy
    • Wdrażanie i udoskonalanie systemu rachunkowości zarządczej
    • Współpraca z działem R&D w zakresie controllingu prowadzonych projektów
    • Sporządzanie analiz, biznes planów, prognoz finansowych, budżetów
    • Monitorowanie wskaźników
    • Bieżące analizy kosztów i przychodów
    • Ocena opłacalności inwestycji
    • Przygotowywanie bieżących raportów i analiz na potrzeby Zarządu
    • Opracowywanie i interpretacja sprawozdań finansowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne, finansowe)
    • Minimum 2 letnie doświadczenie na równorzędnym stanowisku (pożądane doświadczenie w obszarze finansów / controllingu zdobyte w firmie produkcyjnej)
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne umożliwiające sporządzanie rzetelnych analiz ekonomiczno – finansowych
    • Biegła znajomość MS Excel
    • Dyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy
    • Poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne pozwalające na skuteczną i efektywną pracę  w zespole
    • Znajomość systemów klasy ERP

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
    • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
    • Stabilne warunki zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)