Starszy Specjalista ds. Controllingu i Analiz

RESPECT ENERGY S.A.O firmie

  • Ludwika Rydygiera 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 11 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

RESPECT ENERGY S.A.

Ludwika Rydygiera 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z bankami oraz instytucjami finansowymi

  • Zarządzanie procesami leasingu, ubezpieczeń, gwarancji

  • Ocena projektów inwestycyjnych oraz przygotowanie wymaganej dokumentacji

  • Prognozowanie przepływów pieniężnych

  • Kontrola oraz realizacja płatności

  • Kontrola należności oraz zobowiązań handlowych

  • Przygotowywanie i analiza comiesięcznych raportów zarządczych

  • Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc

  • Przetwarzanie danych biznesowych z różnych systemów

  • Weryfikacja umów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowana rachunkowość lub ekonomia

  • Minimum 3 letnie doświadczenia oraz praktyczna wiedza w obszarach: kontrolingu, bankowości lub pokrewnych

  • Znajomość zasad rachunkowości

  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia

  • Duże możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej spółce energetycznej

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Pracę w zespole silnie zorientowanym na rozwój i współpracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy