Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. controllingu

Gotec Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Środa Śląska, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Firma GOTEC Polska Sp. z o.o. (www.gotec-group.com) – z siedzibą w Komornikach k/Środy Śląskiej działająca w branży motoryzacyjnej, specjalizująca się w obróbce mechanicznej, uszlachetnianiu powierzchni, odtłuszczaniu metalowych części i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji - poszukuje do swoich zakładów w Komornikach k. Środy Śląskiej oraz w Jastrzębiu k. Brodnicy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Sporządzanie raportów cyklicznych (dziennych, tygodniowych, miesięcznych,
  • Przygotowywanie analiz i zestawień ad hoc,
  • Organizacja / koordynacja oraz przygotowywanie raportów operacyjno-finansowych dla potrzeb wewnątrz Grupy – współpraca z Centralą firmy w Niemczech,
  • Wsparcie w rozwoju raportowania grupowego,
  • Udział w procesie prognozowania i budżetowania,
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku finansowego,
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie (atutem będzie wykształcenie wyższe ekonomiczne lub kierunki pośrednie),
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów (rachunkowość finansowa, controlling) w przedsiębiorstwie o charakterze międzynarodowym, branża Automotive będzie dodatkowym atutem,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (bezpośrednia współpraca z Centralą), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel,
  • Mile widziana umiejętność pracy z systemem klasy ERP,
  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobrze rozwinięte zdolności komunikatywne,
  • Samodzielność w zarządzaniu zadaniami oraz organizacją czasu własnej pracy,
Oferujemy:
  • Odpowiedzialną i interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Możliwość szkoleń i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Możliwość zyskania nowych doświadczeń zarówno w zakresie zagadnień merytorycznych jak i w pracy z ludźmi,
  • Pracę w dynamicznym zespole; międzynarodowe kontakty,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość uczestnictwa w podróżach służbowych,
  • Pakiet socjalny.

Informacje dodatkowe:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy