Starszy Specjalista ds. Controllingu/ Starsza Specjalistka ds. Controllingu

Grupa Pracuj

8 00011 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecast oraz monitorowanie ich realizacji i analiza odchyleń

  • Przygotowywanie zestawień i analiz dotyczących przychodów

  • Analiza rentowności produktów

  • Czynny udział w okresowych zamknięciach, ścisła współpraca z księgowością

  • Wsparcie w przygotowywaniu cyklicznych raportów zarządczych

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy w zakresie pozyskiwania danych biznesowych i ich analiza

  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań optymalizujących proces tworzenia narzędzi do raportowania

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w controllingu

  • Znajomość zasad rachunkowości

  • Zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, Power Point

  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywność, analityczne myślenie, inicjatywa

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość narzędzi Microsoft Power BI

  • doświadczenie w pracy w spółce giełdowej

To oferujemy

  • Premie półroczne

  • Pracę w systemie hybrydowym

  • Umowę na czas określony

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Dofinansowanie do doposażenia biura domowego

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z Dyrektorem Finansowym i HR

2

Spotkanie online z osobą z zespołu

Grupa Pracuj jest liderem technologii w obszarze HR w Europie Środkowej i Wschodniej. Wspieramy przedsiębiorstwa m.in. w zakresie rekrutacji, utrzymania i rozwoju pracowników, ułatwia użytkownikom jej serwisów znalezienie zatrudnienia odpowiadającego ich kwalifkacjom i potencjałowi oraz tworzy światowej klasy technologie, które kształtują przyszłość rynku HR. Grupa Pracuj działa od ponad 20 lat w Polsce, od 15 lat w Ukrainie, a od czerwca 2022 roku także w regionie DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), zatrudniając łącznie około 1100 osób. W skład Grupy Pracuj wchodzą m.in. największy polski serwis rekrutacyjny Pracuj.pl, ukraiński serwis rekrutacyjny Robota.ua oraz systemy do zarządzania rekrutacjami: polski eRecruiter i niemiecki softgarden, działające w modelu SaaS (software as a service).

Przewiń do profilu firmy