Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Data Governance

Adamed Pharma S.A. O firmie

  • Piłsudskiego 5, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Adamed Pharma S.A.

Piłsudskiego 5

Pabianice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Informatica Multidomain MDM

  • Informatica Data Quality

  • Axon Data Governance

  • Enterprise Data Catalog

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie, przygotowywanie i udział we wdrażaniu polityk, procesów i procedur zarządzania danymi w grupie Adamed Pharma,

  • Wdrażanie rozwiązań organizacyjnych i technicznych w obszarze zarządzania danymi,

  • Przeprowadzanie analiz procesów przepływu danych pomiędzy systemami, w aspekcie jakości i spójności danych w całej organizacji,

  • Budowanie i utrzymywanie mapy przepływu danych w systemach i aplikacjach w organizacji,

  • Definiowanie standardów w obszarze Data Governance i ścisła współpraca z właścicielami procesów biznesowych w tym zakresie,

  • Określanie odpowiedzialności za poszczególne obszary aktywów informacyjnych, definiowanie regulacji i procesów,

  • Zarządzanie katalogami grup danych, słowników i pojęć biznesowych,

  • Wiodąca rola w projektach wdrożeniowych narzędzi wspierających zarządzanie danymi

  • Przygotowanie wymagań funkcjonalnych dla narzędzi z obszaru zarządzania danymi,

  • Przygotowanie do wdrożenia i wdrożenie narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie danymi,

  • Inicjowanie i monitorowanie działań w zakresie podnoszenia jakości danych przetwarzanych przez organizację,

  • Współpraca z interesariuszami biznesowymi w celu walidacji, tworzenia i uruchamiania reguł jakości danych,

  • Ustanawianie i raportowanie wskaźników jakości danych na podstawie KPI jakościowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania danymi,

  • Doświadczenie w przygotowywaniu i wdrażaniu rozwiązań organizacyjnych i technicznych w obszarze zarządzania danymi,

  • Doświadczenie we wdrażaniu (lider lub uczestnik projektu) Data Governance oraz MDM w innych organizacjach,

  • Wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie danymi, np. Informatica Multidomain MDM, Informatica Data Quality, Axon Data Governance, Enterprise Data Catalog

  • Doświadczenie kierowania projektami między obszarowymi,

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (IT, zarządzanie danymi),

  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Kafeterię szkoleń

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne